Stark autókereskedés pályázata.

Stark™ · 768

Nem elérhető Stark™

  • La Fuente
  • Hõstag
  • *
    • Hozzászólások: 821
Dátum: 2018. szeptember 22. - 13:12:46

Előszó:

Tudom nincs frakciópályázat, de szeretném fellendíteni a jármű adás-vételi funkciót, és szükség volna scriptelésre is ebben a formában.
Sokan ismernek a játékból és sokan fórum, persze mindenkinek megvan a saját véleménye rólam. Nem egy két dolgot meg akartam már pályázni, köztük az örök AS-t is, de evvel bezárólagosan  szeretném kiérdemelni ezt az alfrakciót.
Sokat vitáztam nem egyszer, de tudni illik csak az igazamért, vagy azért mert nem találtam jogosnak azt a bizonyos dolgot amiért vitáz szítottam..
Elsősorban a játékosoknak szeretnék segíteni, és bármiféle ötletem eddig ami volt, nem a saját érdekeimet képviselte.
A tervem az alfrakcióval sem a saját érdekem, hanem hogy a játékostársaim élményét, valamint a kereskedést ebben az iparágban fellendítsem, változtassam.
Volt olyan aki reformernek nevezett, de én nem vagyok az csak a szerver jövőjét szeretném képviselni valamilyen módon.
Jelenleg az ORFK valamint a Bíróság egyszerűsége átláthatósága a célom, és egy igazi mindentudó csapatot összehozni.
A CC autókereskedéssel is az átláthatóság, biztos információátvitel, valamint az egyetértés volna a fő célom.

Terveim:

Szükségem volna egy Topikra fórumon, CC Jármű kereskedés néven.
Itt a jelentkezések, jelenlegi eladó járművek listája, megrendelések, tárgyalások, tagok alfórumok volnának.
Minden szükséges információt megtalálnának az frakcióról.

Szeretnék egy széfet az autókereskedésben, azzal a céllal hogy ne a játékostársaim pénzét fogyasszuk, hanem az autókereskedésnek egy fix összege volna, amiből tudna gazdálkodni.
A frakció vezetője be tudná állítani hogy ki tudna rendelni autót, hányas rangtól ami a frakciószéfből menne.
Ez annyiból is jó volna, ha előrefizet a vevő, 1 napon belül kézhez kapná a járművet.
Ebben a formában az autókereskedés tulaja szabályozhatná az autók árait, függetlenül beszerzési ártól.
Fényképes bizonyítékkal fórumon is megvehetők volnának a járművek, akár házhoz szállítás is megoldható lenne.
Az nem megoldás a dolgokra hogy egy 80 milliós alap autót teljes felszerelésében 40 millióért árulnak,vagy akár egy 8 milliós járművet 2-ért teljes felszerelésében, ezt szeretném korrigálni.
Át akarnám alakítani a vételi formát egy biztos alapokon álló, elérhető, de drága rendszert.

Eltörlésre kérném azt a 30 nap után elárverezhető funkciót, mert nem helytálló. Árverezést a kereskedésben lévő leaderek tudnák elindítani,
evvel nem csak a játékosoknak egy építenénk egy új rendszert, hanem az adminok válláról is egy kis terhet levennék, ne őnekik kelljen foglalatoskodni ezekkel is.


Class City vezetőségeivel megtárgyalva közösen szabhatnánk meg a jelenlegi árfolyamot.

Végszó:

Nagy lehetőségeket látnék ezekben a tervekben, mind pénzköltésben, mind rp terén, de nem vagyunk egyformák tudom.

Nagyon köszönöm ha elolvastad a pályázatot, és annyit még hozzátennék hogy nem a bajt akarom keverni, hanem ki akarok zökkenteni a monoton dolgokból néhány dolgot, egy új rendezett, és egy jobb dolgot megalapítani, futtatni.
Számomra az a fontos hogy eggyütt jól érezzük magunkat, legyen mit elérni, felmutatni, nem az hogy nagyzoljak a hatalommal valamilyen módon.

Köszönöm hogy itt lehetek veletek, és küzdhetek a jövőért.






  


<<<Eddigi eléréseim>>>
--Rendőrség-ORFK= FőLeader--
--S.W.A.T. =FőLeader--
--Vagos= Főleader--
--LCN =rang 3--
--COK= rang 1--
--VLA= FőLeader--
--Autóker =rang 1--
--Bírósági elnök--

-- Roncsderby biznisz--
--Paintball  Biznisz-

~~Grobális Moderátor : By Dave~~


Nem elérhető DrakeDavidson

  • Kölyök tag
  • *
    • Hozzászólások: 168
Válasz #1 Dátum: 2018. szeptember 22. - 13:17:15
Támogatom

Szerver barátaim:
Paulo C White,
 Robin B Hollywood, Dolph F Gates, Don Davidson, Ralph Dawson, Dave V Snowden, Farder Gates, James Camorra, Mike Enderson, Kurdo Gambino, Jhosep Ander, Joker Surenos, Hugo Surenos,
 Nelson Gates, Freddie B Scaletta, Denaro Brasco


AMIRE BÜSZKE VAGYOK:

EX ÖRÖK ADMINSEGÉD
BALLAS LEADER 10X
GSF LEADER 2X
YAKUZA LEADER 1X
VAGOS LEADER 1X
LA COSA NOSTRA LEADER 3X
NAV LEADER 2X
LSPD LEADER 1X
KATONASÁG LEADER 1X
AL-KAIDA (RANG 4)


Nem elérhető Chad Delonge

  • rIpStiLLoW
  • Hõstag
  • *
    • Hozzászólások: 589
  • rIpStiLLoW
Válasz #2 Dátum: 2018. szeptember 22. - 14:47:20
Volt benne par dolog ami szemetszurt de tamogatom kivetelesen egesz jo ..



Nem elérhető 👑 Cornelia 👑

  • 👑 👑 Royal Family 👑 👑 Princess
  • Fórumprice
  • *
    • Hozzászólások: 1537
    • IG név Cornelia_L_Britannia
Válasz #3 Dátum: 2018. szeptember 22. - 20:57:47
Nekem semmi problémám de Stark tiéd a PD és a bíróság is. Én megkötném, hogy nem lehet valaki 2-3 FK-nak a főleadere. Mert mint tudjuk ilyenkor jönnek a kivételezések ezerrel és a haveri kör van az összes FK-ban.

Idézet


A világ tele van hazugságokkal!
"Ne ölj, ne lopj, ne hazudj, ne paráználkodj".
Ezek mind hazugságok, megtévesztések.
"Nem akarom, hogy megöljenek. Nem akarom, hogy meglopjanak".
Ezért használnak ilyen hazugságokat, mint az igazság vagy az erkölcs, hogy megvédjék gyenge önmagukat. A valódi igazság a túlélésben rejlik.
Egy maradhat, aki mindent elnyel, legyen szó más emberekről, vagyonról vagy hatalomról, vagy akár az egész világról!

Mi az emberek kívánsága?
Éhínség, nyomor, diszkrimináció, korrupció, háború, terrorizmus...
Míg az emberek azt kívánják, hogy minden probléma eltűnjék a világból, addig reménytelenül próbálják nem megérteni egymást.

A jó és a rossz csupán az elő- és hátlapja ugyanazon kártyának.

Csak azokat, akik készen állnak arra, hogy tüzeljenek, kellene eltüzelni.




Nem elérhető Stark™

  • La Fuente
  • Hõstag
  • *
    • Hozzászólások: 821
Válasz #4 Dátum: 2018. szeptember 22. - 21:03:45
Tudom sok, de nem kivételek senkivel, egyedül azt védem akit jogossan védhetek, oktalanul nem kiérdemelt dologért, bármiért.

  


<<<Eddigi eléréseim>>>
--Rendőrség-ORFK= FőLeader--
--S.W.A.T. =FőLeader--
--Vagos= Főleader--
--LCN =rang 3--
--COK= rang 1--
--VLA= FőLeader--
--Autóker =rang 1--
--Bírósági elnök--

-- Roncsderby biznisz--
--Paintball  Biznisz-

~~Grobális Moderátor : By Dave~~


Nem elérhető Dave™

  • Veterán
  • *
    • Hozzászólások: 984
  • WUUUT
    • IG név Dave_V_Snowden
Válasz #5 Dátum: 2018. szeptember 22. - 21:05:47
https://classrpg.net/index.php?topic=196869.msg1148718;topicseen

Így is már 3 dolgot csinálsz, ne akarj már még egyet, sok lesz inkább fordíts több erőt a PD-re!


[]=====[]Kezdet:2012. Július 28.[]=====[]
[]=====[]Vége:2016.Február 08.[]=====[]
[]=====[]Újrapróbálkozás:2016.Március 12.[]=====[]
[]=====[]Újra-újra próbálkozás:2017.Január 26.[]=====[]
[]=====[]Bírói tagság:2018.02.27.[]=====[]
[]=====[]Bírósági elnök:2018.03.25.[]=====[]
[]=====[]Örök AdminSegéd:2018.05.12 by Denaro[]=====[]
[]=====[]Admin 1:2018.07.18 by Farder[]=====[]
[]=====[]Admin 2:2018.08.05 by Tommy[]=====[]
[]=====[]Admin 3:2018.09.11 by Farder[]=====[]
[]=====[]Főadminsegéd:2018.09.27 by Tommy[]=====[]
[]=====[]Főadmin:2018.10.23 by Adminteam[]=====[]
[]=====[]
ServerController:2018.11:07 by Tommy[]=====[]
[]=====[]Admin 0:2019.02.02 by Saját magam(Lemondtam) []=====[]



Nem elérhető Frank.

  • Veterán
  • *
    • Hozzászólások: 1366
Válasz #6 Dátum: 2018. szeptember 22. - 21:36:28
PD meg közben még jobban haldokolna. Nem... zárom is..


Frank Brasco
Signum Cars - VezérIgazgató
Vagos - El Jefe[LEADER]
Szerver fejlesztő
Brasco Family

Brasco Bútor KFT.