Chad Delonge penz

Chad Delonge · 1152

Nem elérhető Chad Delonge

  • rIpStiLLoW
  • Hõstag
  • *
    • Hozzászólások: 589
  • rIpStiLLoW
Dátum: 2018. szeptember 19. - 23:32:53
Neved: - Chad Cox -
Probléma időpontja (dátum): - 2018.09.18.-
Problémád rövid leírása: - Eltûnt majdnem kerek 50 millióm -
Problémád kifejtve: - Miota eltort a kezem nem tudtam rpzni frnt a szerveren, viszont, hogy ne torlodjenek a cuccaim, mert a kesobbiekben meg akarok jatszani ha a gipsz lekerult olyan hetente feljartam kb egyszer par percre, hogy tenyleg semmikepp ne vesszen el semmim.. Tegnap felleptem es az fogadott, hogy a multkori fellepesem ota eltunt 50 millio a szamlamrol (szerencsere meg screen is volt rola meg /stats parancdot is toltam szvl talan meg a szero is logolta, de ebben nem vagyok biztos.. a kep keszultekor 185millam volt tegnap csak 135... Az auto slotok kimaxolva azt nem vehettrm bizniszem is van azt se hazaim azota is ketto garazsom egy tehat nemtudom hova tunhetett... Mivel csak 5-10percekre leptem fel es akkor is kb afkoltam meg csak 1ember volt max rajtam kivul fent, paranceokat nem nagyonirtam be egyet se sztm..
Egyéb megjegyzés: - Farderhez fordultam mar ezugyben, azt a valaszt kaptam, hogy csak ugy nem tunhet el biztos koltottem valamire vagy valamit csinaltam, de sajnos mivel fent se voltam es parancsokat meg semmit nem hasznaltam Farder meg ennyivel kb lezarta az ugyet utana sem nezett, igy irok ide vrgulis megis jobban otthon vagytok a szerver dplgaiban, hatha megtudjatok nezni, hogy mi tortent azzal a penzzwl es adott esetben visszaadni (mivel nem miattam tunt el) ja es neztem ucp logot is ott sem irt tranzakciot errol.-



Nem elérhető Farder Gates

  • Überkocka
  • *
    • Hozzászólások: 5070
  • [FA]Rder
Válasz #1 Dátum: 2018. szeptember 19. - 23:43:02
Mutass bizonyítékot.

NUT BEN JAOSZ?

>> 19 << Farder Gates >> 19 <<




Pályafutásom:
TS3 Moderátor
Fórum Globális Moderátor
Beta Tester

Örök AdminSegéd (2018. 03. 08.)
Admin 1 (2018. 03. 13.)
Admin 2 (2018. 03. 25.)
Admin 3 (2018. 04. 22.)
Admin 4 (2018. 05. 12.)
FőadminSegéd (2018. 06. 11.)
Főadmin (2018. 07. 01.)



Nem elérhető DrakeDavidson

  • Kölyök tag
  • *
    • Hozzászólások: 168
Válasz #2 Dátum: 2018. szeptember 20. - 02:16:35
Nem lehet, hogy túl könnyü a jelszavad és valaki felement? Mondjuk nemláttalak sosem, de kitudja! Bár az id a te hibád volna a túl könnyü jelszó végett!!!
De Fardernek igaza van a semmitöl nem fog elveszni ugyani a szeromodban nincs olyan parancs amivel eltudna bugolni! Gondolok itt s wwfs fájlok ((pld. licit megmarad a logout után!)) de szerintem vettél valamit vagy tuning vagy akármi! Semmitöll nemfog a wwfs hiány végett!

Szerver barátaim:
Paulo C White,
 Robin B Hollywood, Dolph F Gates, Don Davidson, Ralph Dawson, Dave V Snowden, Farder Gates, James Camorra, Mike Enderson, Kurdo Gambino, Jhosep Ander, Joker Surenos, Hugo Surenos,
 Nelson Gates, Freddie B Scaletta, Denaro Brasco


AMIRE BÜSZKE VAGYOK:

EX ÖRÖK ADMINSEGÉD
BALLAS LEADER 10X
GSF LEADER 2X
YAKUZA LEADER 1X
VAGOS LEADER 1X
LA COSA NOSTRA LEADER 3X
NAV LEADER 2X
LSPD LEADER 1X
KATONASÁG LEADER 1X
AL-KAIDA (RANG 4)


Nem elérhető Kukás Matteo™

  • Veterán
  • *
    • Hozzászólások: 1318
    • IG név Matteo D. Dueno
Válasz #3 Dátum: 2018. szeptember 20. - 07:54:40
Eltünik igaza van... Terno írt vmi scriptet rá ha fél hónapja nem volt fent pénz tünik a karakterről nemtom hány %


Kezdet: 2011
Yakuza Leader [2év]
Ballas Leader
Vagos Leader
ÖrökAdminsegéd by:Adminteam
TS3 Moderátor By: Tommy Cortez
Jelenlegi Frakcióm:
Yakuza [Leader]



Nem elérhető Chad Delonge

  • rIpStiLLoW
  • Hõstag
  • *
    • Hozzászólások: 589
  • rIpStiLLoW
Válasz #4 Dátum: 2018. szeptember 20. - 08:44:02
Ha otthon leszek kuldom a screent Farder, Matteo akkor ez gondolom aktivitas utan van nem fent let utan, mert 10napra ra a 185millas screenre mentrm fel es lett 135 millam.. de mindkettot fotoztam szerencsere max majd visszqkapom ha lesz ertelmebfelmennemnes tudok mar jatszani... Es nem a jelszavam nem egyszeru egyaltalan az nem lehetett..



Nem elérhető DrakeDavidson

  • Kölyök tag
  • *
    • Hozzászólások: 168
Válasz #5 Dátum: 2018. szeptember 20. - 09:46:20
Eltünik igaza van... Terno írt vmi scriptet rá ha fél hónapja nem volt fent pénz tünik a karakterről nemtom hány %

Aztakurva ezt remélem csak viccnek szántad mert FB-n ha ezt elküldöm Tominak leszakad a veséje 😍😂

Szerver barátaim:
Paulo C White,
 Robin B Hollywood, Dolph F Gates, Don Davidson, Ralph Dawson, Dave V Snowden, Farder Gates, James Camorra, Mike Enderson, Kurdo Gambino, Jhosep Ander, Joker Surenos, Hugo Surenos,
 Nelson Gates, Freddie B Scaletta, Denaro Brasco


AMIRE BÜSZKE VAGYOK:

EX ÖRÖK ADMINSEGÉD
BALLAS LEADER 10X
GSF LEADER 2X
YAKUZA LEADER 1X
VAGOS LEADER 1X
LA COSA NOSTRA LEADER 3X
NAV LEADER 2X
LSPD LEADER 1X
KATONASÁG LEADER 1X
AL-KAIDA (RANG 4)


Nem elérhető Blake Toretto

  • Kezdõ kocka
  • *
    • Hozzászólások: 2256
Válasz #6 Dátum: 2018. szeptember 20. - 13:25:57
Eltünik igaza van... Terno írt vmi scriptet rá ha fél hónapja nem volt fent pénz tünik a karakterről nemtom hány %

Így igaz. Inaktívság esetén a pénzedből von le x%-ot. Értelemszerűen minél több pénzed van, annál többet von le. Ez az adócsalás elkerülése végett lett megírva Terno által, bár azt hittem már rég kikerült. Sokan azt csinálták régen, hogy több száz milliót átutaltak kiskarakterre amivel nem játszottak és így nem kellett adót fizetni a rengeteg pénz után, ezért került be ez a rendszer.

2012.09.23. - ÖrökAdminsegéd   >  Martin
2012.10.08. - Admin I.   >  Alberto
2012.11.12. - Admin II.   >  Martin
2012.12.25. - Admin III.   >  Jim™
2013.03.02. - Admin IV.  >  Jim™
2013.06.30. - Admin V.  >  Dolph
2016.12.27. - FõAdmin (1337) Jim
2017.04.11. - SuperAdmin (1338) Jim



Nem elérhető DrakeDavidson

  • Kölyök tag
  • *
    • Hozzászólások: 168
Válasz #7 Dátum: 2018. szeptember 20. - 13:37:00
Így igaz. Inaktívság esetén a pénzedből von le x%-ot. Értelemszerűen minél több pénzed van, annál többet von le. Ez az adócsalás elkerülése végett lett megírva Terno által, bár azt hittem már rég kikerült. Sokan azt csinálták régen, hogy több száz milliót átutaltak kiskarakterre amivel nem játszottak és így nem kellett adót fizetni a rengeteg pénz után, ezért került be ez a rendszer.
De nem egyik napról a másikra fog neki levonni meg nem 1 hét alatt fog neki levonni 50 milliót az hülyeség!
Azt, hogy levon neki 200 millióból egy 5-6 misit aláírom! De az, hogy 50 millió elvessze lehetetlen!

Szerver barátaim:
Paulo C White,
 Robin B Hollywood, Dolph F Gates, Don Davidson, Ralph Dawson, Dave V Snowden, Farder Gates, James Camorra, Mike Enderson, Kurdo Gambino, Jhosep Ander, Joker Surenos, Hugo Surenos,
 Nelson Gates, Freddie B Scaletta, Denaro Brasco


AMIRE BÜSZKE VAGYOK:

EX ÖRÖK ADMINSEGÉD
BALLAS LEADER 10X
GSF LEADER 2X
YAKUZA LEADER 1X
VAGOS LEADER 1X
LA COSA NOSTRA LEADER 3X
NAV LEADER 2X
LSPD LEADER 1X
KATONASÁG LEADER 1X
AL-KAIDA (RANG 4)


Nem elérhető Kukás Matteo™

  • Veterán
  • *
    • Hozzászólások: 1318
    • IG név Matteo D. Dueno
Válasz #8 Dátum: 2018. szeptember 20. - 15:21:29
NEKEM másfél hét után volt le


Kezdet: 2011
Yakuza Leader [2év]
Ballas Leader
Vagos Leader
ÖrökAdminsegéd by:Adminteam
TS3 Moderátor By: Tommy Cortez
Jelenlegi Frakcióm:
Yakuza [Leader]



Nem elérhető DrakeDavidson

  • Kölyök tag
  • *
    • Hozzászólások: 168
Válasz #9 Dátum: 2018. szeptember 20. - 15:22:49
NEKEM másfél hét után volt le
Hát figyelj a logban benne kell, hogy legyen ha így történt, és Hendrox vagy Fardernek kellene róla tudni!

Szerver barátaim:
Paulo C White,
 Robin B Hollywood, Dolph F Gates, Don Davidson, Ralph Dawson, Dave V Snowden, Farder Gates, James Camorra, Mike Enderson, Kurdo Gambino, Jhosep Ander, Joker Surenos, Hugo Surenos,
 Nelson Gates, Freddie B Scaletta, Denaro Brasco


AMIRE BÜSZKE VAGYOK:

EX ÖRÖK ADMINSEGÉD
BALLAS LEADER 10X
GSF LEADER 2X
YAKUZA LEADER 1X
VAGOS LEADER 1X
LA COSA NOSTRA LEADER 3X
NAV LEADER 2X
LSPD LEADER 1X
KATONASÁG LEADER 1X
AL-KAIDA (RANG 4)


Nem elérhető Kukás Matteo™

  • Veterán
  • *
    • Hozzászólások: 1318
    • IG név Matteo D. Dueno
Válasz #10 Dátum: 2018. szeptember 20. - 15:25:51
Hát figyelj a logban benne kell, hogy legyen ha így történt, és Hendrox vagy Fardernek kellene róla tudni!

Farder nem max Hendii


Kezdet: 2011
Yakuza Leader [2év]
Ballas Leader
Vagos Leader
ÖrökAdminsegéd by:Adminteam
TS3 Moderátor By: Tommy Cortez
Jelenlegi Frakcióm:
Yakuza [Leader]



Elérhető Krisztofer V. Snowden

  • 2014-2018 ClassRPG Developer
  • Veterán
  • *
    • Hozzászólások: 1348
  • Second Most Hated Developer
Válasz #11 Dátum: 2018. szeptember 20. - 17:22:22
Mindennap lefut egy cron ami éjfélkor (az az az új nap kezdetekor fut le) és rendezi az aktivitásokat, ha 3 napja nem léptél be és a pénzed több, mint 1,111,111Ft akkor megnézi a havi aktívságodat, ha az kisebb, mint 1 óra akkor levonja a vagyonod 10%-át

Szerencsére ezt mind logolja (/var/www/html/logs/activity_10/dátum) szóval könnyű visszakövetni


"A nézõtérrõl, a helyedben kussolnék!"
"Nem cheaterek védőszentje" by DENARO
Mintát MINDIG használjatok ha topikot nyittok! Bugokat pedig ne szerveren hanem a fórumon a bugok topikba jelezzétek és mihamarabb javítjuk
   


Nem elérhető Chad Delonge

  • rIpStiLLoW
  • Hõstag
  • *
    • Hozzászólások: 589
  • rIpStiLLoW
Válasz #12 Dátum: 2018. szeptember 20. - 21:45:03
Akkor ez meg fog vonogatni mert eddig eltunt 50 milla a 185bol, de megvan a kep szovsl majd ha leszedtek a gipszet majd egybe kerem vissza addig se kell folyamar vissza adogatni majd ujra es ujra..



Nem elérhető DrakeDavidson

  • Kölyök tag
  • *
    • Hozzászólások: 168
Válasz #13 Dátum: 2018. szeptember 20. - 22:05:26
Miért kéred vissza, ha szabad megtudnom!? Aki nincs fent 1 hónapja az sem kapja vissza a cuccait ;) Ha visszakapod akkor nincs igazság a szerveren azokkal szemben akiknek el lett àrverezve cuccai... töröttkézzel hónaponta 1 óràt még afkolni is lelehet! Úgyis mindenki azt csinálja!

Szerver barátaim:
Paulo C White,
 Robin B Hollywood, Dolph F Gates, Don Davidson, Ralph Dawson, Dave V Snowden, Farder Gates, James Camorra, Mike Enderson, Kurdo Gambino, Jhosep Ander, Joker Surenos, Hugo Surenos,
 Nelson Gates, Freddie B Scaletta, Denaro Brasco


AMIRE BÜSZKE VAGYOK:

EX ÖRÖK ADMINSEGÉD
BALLAS LEADER 10X
GSF LEADER 2X
YAKUZA LEADER 1X
VAGOS LEADER 1X
LA COSA NOSTRA LEADER 3X
NAV LEADER 2X
LSPD LEADER 1X
KATONASÁG LEADER 1X
AL-KAIDA (RANG 4)


Elérhető Dave™

  • Veterán
  • *
    • Hozzászólások: 984
  • WUUUT
    • IG név Dave_V_Snowden
Válasz #14 Dátum: 2018. szeptember 20. - 22:08:14
Mindennap lefut egy cron ami éjfélkor (az az az új nap kezdetekor fut le) és rendezi az aktivitásokat, ha 3 napja nem léptél be és a pénzed több, mint 1,111,111Ft akkor megnézi a havi aktívságodat, ha az kisebb, mint 1 óra akkor levonja a vagyonod 10%-át

Szerencsére ezt mind logolja (/var/www/html/logs/activity_10/dátum) szóval könnyű visszakövetni


Miért kéred vissza, ha szabad megtudnom!? Aki nincs fent 1 hónapja az sem kapja vissza a cuccait ;) Ha visszakapod akkor nincs igazság a szerveren azokkal szemben akiknek el lett àrverezve cuccai... töröttkézzel hónaponta 1 óràt még afkolni is lelehet! Úgyis mindenki azt csinálja!


Majd Farder v. Hendi dönt, addig zárom a vita elkerülése miatt!


[]=====[]Kezdet:2012. Július 28.[]=====[]
[]=====[]Vége:2016.Február 08.[]=====[]
[]=====[]Újrapróbálkozás:2016.Március 12.[]=====[]
[]=====[]Újra-újra próbálkozás:2017.Január 26.[]=====[]
[]=====[]Bírói tagság:2018.02.27.[]=====[]
[]=====[]Bírósági elnök:2018.03.25.[]=====[]
[]=====[]Örök AdminSegéd:2018.05.12 by Denaro[]=====[]
[]=====[]Admin 1:2018.07.18 by Farder[]=====[]
[]=====[]Admin 2:2018.08.05 by Tommy[]=====[]
[]=====[]Admin 3:2018.09.11 by Farder[]=====[]
[]=====[]Főadminsegéd:2018.09.27 by Tommy[]=====[]
[]=====[]Főadmin:2018.10.23 by Adminteam[]=====[]
[]=====[]
ServerController:2018.11:07 by Tommy[]=====[]
[]=====[]Admin 0:2019.02.02 by Saját magam(Lemondtam) []=====[]