Rhakos Maffia Pályázat

Swain Sigur · 975

Nem elérhető Swain Sigur

  • Kölyök tag
  • *
    • Hozzászólások: 122
Dátum: 2018. július 20. - 13:08:49
Idézet
Rhakos Maffia - The Russian Company

Bevezetés

A "Rhakos Maffia" fő koncepciója egy 21. századi orosz maffia Class Citybe megálmodott klikkje. Mivel ez egy modern maffia, már kevésbé uralja a "család" összetartása, kevésbé köti a maffiák tízparancsolata, kezdenek feloldódni a szálak, és egyre inkább a pénz és a profit nyer teret. A legfőbb tevékenységnek Material és fegyver kereskedelmet álmodtam meg, ezért hoztam már be korábban is a "Rakosz Vasipari Vállalatot", hiszen így tökéletes fedést tudunk biztosítani, hogy miért közlekedünk ipari mennyiségű vassal, illetve a vállalat számláival tisztára tudjuk mosni az illegális munkákból befolyt összeget. Itt áll össze a Maffia legális és illegális oldala, hiszen úgy gondoltam, hogy alacsony rangon még nem kapnak beavatást az alkalmazottak, így ők csak magával a fémmegmunkálással (hint: material gyártás) foglalkoznak. Az ez fölötti rangúak pedig irányítják ezt a tevékenységet, valamint részt vállalnak a legális és illegális szálak zavartalan működésében. Fontos megjegyezni, hogy elsősorban nem egy  fegyveres maffiát akarunk létrehozni (persze lesz olyan része is), hanem megpróbálnánk a lehető legtöbb dolgot pénzzel illetve diplomáciával megoldani, esetleg testi erőszakkal, vagy kényszerítéssel. (Elrabolt családtagok, fenyítések, szétvert kocsik a HQ-n, stb.)
A történet, és a cég viszont fordulópontja következik, hiszen az IG fiamat, a La Cosa Nostra megégette, és megfenyegette ezért, felhagyunk a továbbiakban a vas megmunkálással ezért egy ,,kis családi" étteremmel folytatnák a Rhakos történetét, ahol a rang 1-en lévő tagok főként biztnosági őrködéssel foglalkoznának.


Pár mondat a vezetőségről, avagy kik vagyunk valójában:

Anthony Gates [Leader] : 20 éves vagyok, a szerepjátékkal már több mint 10 éve, a GTA szerepjátékkal pedig 8 éve foglalkozom, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. A játékidőm nagy részét rendvédelemben töltöttem, de régebben megfordultam maffiákban és bandákban is. Ezek közül a maffiák tetszettek a legjobban, ezt a feelinget akarom visszahozni. Főként az én ötletemen alapszik ez a frakció, teljesen egyedileg megalkotva, saját elképzelés alapján. Rólam annyit érdemes tudni, hogy jártas vagyok az informatikában, jelenleg a belügy/rendvédelem területén mozgok tanulmányok és munka terén. Szabadidőmben vagy a magánéletem élem, vagy fent vagyok a szerveren, ha kikapcsolódásra vágyom.

James Tylor [Alleader] : Én 18 éves vagyok, és én is elég régóta játszom GTAval, úgy 5 éve. Rengeteg időt töltöttem én is ezen a szerveren, szintén kihagyásokkal. A szabadidőm jelentős részét a játékban töltöm, kivéve ha épp dolgom akad IRL. Engem mindig is jobban vonzott az illegális élet a szerveren, így most is gond nélkül tudtam csatlakozni Anthonyhoz, és sok dologban segítek is neki. Remélem, hogy végre újra sikeres lesz a ClassRPG a jelenlegi nehézségeket leküzdve. Tegyünk ezért együtt. Legyen ez a frakció az első lépés.

Swain Sigur [Alleader] : Jelenleg, én 14 éves vagyok, és lassan már két éve foglalkoztat a GTA Role Play, elég könnyen belerázódtam a dolgokba. Ez volt a második szerver amin elkezdtem játszani. Amint egy kisebb vagyonra tettem szert, bezárt a szerver amit nagyon sajnáltam, és nagyon nem volt kedvem újra kezdeni a roleplayt. Ha van szabadidőm (ami valljuk be, egy 14 éves srácnak elég sok jut belőle), akkor azt próbálom a szerveren tölteni. Februárban kezdtem el Anthonyékkal játszani, elég könnyen összeszoktunk, és jókat RP-ztünk akkoriban mégha csak NS frakcióként is működtünk. Aztán közbejött egy pár dolog, és a téma abbamaradt. Annyit érdemes még tudni rólam, hogy Dráma-Média tagozaton kezdem el a középiskolás éveimet, emiatt szabadidőm nem lesz túl sok, de megpróbálok minnél több időt tölteni a szerveren.


Bevezetés a Maffiánk tevékenységébe

Az SF-be költözéssel, és az LCN-el való viszonyunk alapján abbahagyjuk a Vasipari Vállalatot. Az éttermi RP-ket lehet, hogy nehéz elképzelni de szeretnénk GlobalRP-ket szervezni, ha a közösség vevő rá. Emellet, egy olyan szervezetet, amely a be nem avatott tagok munkája lenne, egy biztonsági őr szolgálatátst. Különböző állami rendezvényeken bizonyos személyeket biztosítanánk.

A war területek habár fontosak, de a maffiánk életében nem létfontosságú.


Rangrendszer, a maffián belül lévő hierarchia:


Nem gondolom, hogy túlságosan bele kellene merülni a szervezet rangjaiba, hiszen igyekeztem úgy megalkotni őket, hogy egyszerűek és egyértelműek legyenek. A tiszteletlenséget nem tűri a hierarchia. Így tehát:

Kirekesztett: Olyan személy, aki már nem dolgozik a frakciónak, de még valamilyen érdek köti hozzá. Értsd: Felfüggesztett
Ügynök: Biztonsági őrök/Éttermi dolgozók ők biztosítják a különböző embereket/szolgálnak fel az étteremben, takarítanak. Nincsenek beavatva, fogalmuk sincs a szervezet mivoltjáról. A legkisebb fizetésnek is örülnek. Próbálnak a vezetőség kedvében járni. [SKIN ID: 125 / SKIN ID: 167]
Katona: Beavatott személy, már van rálátása az illegális szálra is. Ő felel a vállalat rendjéért. [SKIN ID: 240]
Kapitány: Irányítja a Katonákat, felveszi a megrendeléseket, kitűzi a célokat, és eseményeket szervez. [SKIN ID: 112]
Tanácsadó: A Keresztapa jobb keze, a maffia számára fontos döntéseket hozza meg, illetve segít bennük. [SKIN ID: 113]
Intéző: A Keresztapa bal keze, és egyben a fia. Segít a döntéshozatalokban, és véleményt fejt ki. [SKIN ID: 272]
Keresztapa: A maffiavezér, a szava megkérdőjelezhetetlen. Ő felel mindenért, ami a szervezeten belül történik. [SKIN ID: 111]


Történet:


2018 húzós év lesz Class City számára, az olaszok mellett felbukkantak az oroszok is az utcákon. Bár elsőre békésnek tűnnek, ha túl közel merészkedik valaki a gengszerekhez, csúnyán megjárhatja. Az orosz maffia vezetője Class Cityben Antonij Sozonov, aki egy nagyon makacs, keménykezű és megtörhetetlen ember, csak a családja és a pénz érdekli. A kezdeti nehézségeket követően az orosz állam támogatásával sikerül megvásárolni a Class Cityben már évtizedes múlttal rendelkező nehézipari gyárat, amely már halálra volt ítélve a rossz munkakörülmények miatt. Antonij azonnal le is állította a gyárat, hiszen tervei voltak vele. Eltűntetett mindent, a régi dokumentumokat, kirúgta az alkalmazottakat, valamint a partnerkapcsolatokat is megszűntette, ezáltal a részvények ára nagyot zuhant, így szinte ingyen tudta visszavásárolni azokat a boldogtalan tulajdonosoktól, akik örültek, hogy megszabadulhatnak a rémesen festő értékpapírjaiktól. A gyár tehát áll és várja a sorsát, amíg a gengszerek gyanútlanul partiznak a helyi klubban. Hiba volt az estét az olaszok vendéglátóhelyén tölteni, ugyanis az ördög soha sem alszik. Antonij még az est folyamán meghal a Cosa Nostra mérgezéses merényletének következtében. Az egész szervezet értetlenül állt a történtek előtt, hiszen eredetileg nem álltak ellenségesen az olaszokhoz, sem máshoz. Akkor mégis mi szükség volt erre? A pénz? Nos igen, a pénz nagy úr ezekben a körökben is. Nem tetszett az olaszoknak, hogy Antonij ilyen sikerrel tört be a városba, így kénytelenek voltak tenni az ügy megakasztása érdekében.

A vállalatnál Antonij helyét Hidomir Sozonov vette át, aki bár szintén keménykezű és makacs, de kellő rugalmassággal és agyafúrtsággal rendelkezik ahhoz, hogy egy ilyen feladatot ellásson. A helyettese James Tylor lett, aki szintén hasonló adottságokkal rendelkezik. Nyilvánvalóan a tudomásukra jutott, hogy az olaszok tették ezt az eddigi vezetővel, így megtorlásra készültek. A városba hivatta, a mára már felnőtt fiát, Swain Sigurt, aki tiszta apja volt. Nem is lehetett volna könnyebb dolguk, hiszen épp a napi teendőket beszélték át, amikor a járművük elé ugrott egy jólszituált olasz fiatalember. Bingó! Elérkezett a pillanat. Anthony kipattant a kocsiból, és üldözőbe vette az olaszt, akit hamar utol is ért, majd ökölharcban megverte. Tanakodtak James-al, Sigurral, hogy mit tegyenek, végül úgy döntöttek, hogy vér vért kíván, így most egy olasz családnak szomorú napot okoznak. Berakták az eszméletlen testet a terepjáróba, szorosan összekötözték.

A járművükkel kelet felé vették az irányt, ahol eltűntek az alagút sötétjében a testtel. Pár perc múlva újra előkerültek a kocsival, és elhajtottak. Az alagútból csak a vonat kürtje hallatszott és az, ahogy fékez a szerelvény.

Pár órával később elindultak megnézni a lezárt gyárat, ahová kiérkezve azt látták, ahogy a helyi tűzoltók próbálják eloltani a gyárépület egy részét... Anthony ideges lett, az iroda felé rohant, ahol az ajtóra az volt kitűzve egy cetlin, hogy "Égjen a pofád, ugyanúgy ahogy a gyárad! Ezt a katonánkért! - LCN"... Anthony fogta a fejét, nagyobb fába vágták a fejszéjüket, mint gondolták.

Ezek után kisebb-nagyobb párharcokat vívtak az Olaszokkal. Nem tudtak dűlőre jutni. Az üzlet mind a két félnek ment. Egészen addig az estéig folytatótodd, amikor Swain nem tért haza, miután elment a fodrászhoz. Elkapták az Olaszok, megégették. A gyár már újra volt építve, tökéletesen ment, azonban megfenyegették a családot. ,,A következő a gyár lesz, ha nem adjátok át nekünk". Így az oroszok, ,,akik már a spájzban vannak" lemondtak a terveikről. Átadták a gyárat, hiszen túl erős volt az Olasz hatalom. Éppen emiatt döntöttek úgy, hogy San Fierro államban folytatják tevékenységeiket. Egy étteremben. A család nem bírt volna ki, még egy ilyen tragédiát. Jelenleg fejlődnek, és az Olaszok elleni bosszút forralják.



((Azért én írtam meg, mert Hidomir nincs gép, és internetközelbe. A leader továbbra is ő lesz. A történetet SF storyjához írtam, ha nem probléma, egyenlőre még LS-ben lennénk, de SF lesz majd a hiteles. A híreket nem szúrtam be, mert egyszer már megírta Anthony, és úgy gondoltam csak untatnálak vele titeket. Az élményképeinket itt meg lehet tekinteni: http://classrpg.net/index.php?topic=193617
Köszönjük, hogy elolvastad a pályázatunkat. Reméljük elnyerte tetszésedet!))




Nem elérhető George D. Crusader™

  • ORFK - Főtörzszászlós
  • Kölyök tag
  • *
    • Hozzászólások: 179
  • A bolond Kadát
    • IG név George_Robertson , Scoth_Walker
Válasz #1 Dátum: 2018. július 20. - 23:07:59



100%-os Támogatom!!
[/b][/i]



Idézet
• G E O R G E   D.  C R U S A D E R   •
•  O R S Z Á G O S   R E N D Ő R  F Ő K A P I T Á N Y S Á G  •
•  F Ő T Ö R Z S Z Á S Z L Ó S    •






Class City kormány
Igazságügyi Miniszter (Rang10AL)

Varrios Los Aztecas
Guero(rang2)

Országos Mentőszolgálat
Ápoló(rang1)

Los Santos Police Department
Főtörzszászlós(rang6)

La Cosa Nostra
Don(Rang10FL)

Yakuza
Kaikei (Rang4)

Honvédség
Hadnagy (rang5)

Országos Rendőrfőkapitányság
Főtörzszászlós(rang6)

Kék Lagúna Étterem és Kávéház
Cégtulajdonos (NS, OKF HQ mellet.)





Nem elérhető TrozsakEndre

  • Újonc
  • *
    • Hozzászólások: 32
    • IG név Huey_Johnson
Válasz #2 Dátum: 2018. július 20. - 23:44:46
nekem csak anthonyval van bajom amúgy nem rossz



Nem elérhető Chad Delonge

  • rIpStiLLoW
  • Hõstag
  • *
    • Hozzászólások: 589
  • rIpStiLLoW
Válasz #3 Dátum: 2018. július 20. - 23:45:59
Nekem semmi bajom nem lenne veletek, ha nem láttam volna amit RPnek hívtok :D



Nem elérhető Swain Sigur

  • Kölyök tag
  • *
    • Hozzászólások: 122
Válasz #4 Dátum: 2018. július 21. - 02:51:03
Nekem semmi bajom nem lenne veletek, ha nem láttam volna amit RPnek hívtok :D

Ki tudnád fejteni nekem bővebben, egy privát üzenetben? Őszintén, most rázódunk vissza a ClassRPG-s életbe, szóval lehet volt egy két dolog ami miatt nem hiteles a dolog. De megbeszélhetjük egy privát üzenetben, nem akarom a pályázatot emiatt szétspamelni. <3

nekem csak anthonyval van bajom amúgy nem rossz

Megtudhatnám, mi a problémád Anthonyval? Lehet voltak dolgok, amikor abbahagytuk pár hónapra a ClassRPG-t amiért megutáltatok minket. Őszintén sajnáljuk, de csak azt tudom mondani neked is, amit Chad-nek. Privát üzenetben dumáljuk meg.
« Utoljára szerkesztve: 2018. július 21. - 08:35:21 írta Dave V. Snowden »



Nem elérhető JokerSureños' 🤘

  • Õskocka
  • *
    • Hozzászólások: 3342
  • El Sureños, El Aztecas
    • IG név Joker_Surenos
    • Twitch
Válasz #5 Dátum: 2018. július 21. - 09:26:14
nekem csak anthonyval van bajom amúgy nem rossz
Igen, eleinte ment az RP minden szép és jó, majd egy idő után szét nonozta a fél szervert kb.
Ezért van egy kis kételkedés bennem


2018-05-14 Örök AdminSegéd
2018-07-19 Game Admin 1
2018-08-05 Game Admin 2
2018-09-27 Game Admin 5
2018-12-04 Game Admin 0




Nem elérhető Swain Sigur

  • Kölyök tag
  • *
    • Hozzászólások: 122
Válasz #6 Dátum: 2018. július 21. - 17:21:17
Igen, eleinte ment az RP minden szép és jó, majd egy idő után szét nonozta a fél szervert kb.
Ezért van egy kis kételkedés bennem
Nem hiszem, hogy akkor az volt a legnagyobb baja a szervernek amit abban az időben csináltunk. A játékosoknak arra volt igénye, egy pörgős GF szerverre, és büntetve se lettünk miatta.



Nem elérhető Híd

  • Kölyök tag
  • *
    • Hozzászólások: 272
  • Anthony Gates
Válasz #7 Dátum: 2018. július 21. - 22:12:46
Igy van. Jogos buntetesunk nem volt. Amik voltak, az mind a hatalomvágyo adminok, stb volt, de ezeket le is gyűrte a felső vezetés. Ha dzabalytalankodtam volna akkor buntettek volna, jogosan.

Név: Hidomir Sozonov
Szint: 12
Származás: Orosz
Jármű: Pony
Lakás: 255
Cég: RAKOSZ Vasipari Vállalat
Fokozat: Igazgató
Szervezet (NS): RHAKOS MAFFIA
Rang (NS): Keresztapa [5]
ÉLMÉNYKÉPEK


Nem elérhető Chad Delonge

  • rIpStiLLoW
  • Hõstag
  • *
    • Hozzászólások: 589
  • rIpStiLLoW
Válasz #8 Dátum: 2018. július 22. - 01:12:23
Nem ezen van a lényeg szerintem srácok, de inkább nem szólok bele dologba



Nem elérhető Swain Sigur

  • Kölyök tag
  • *
    • Hozzászólások: 122
Válasz #9 Dátum: 2018. július 22. - 02:03:28
Nem ezen van a lényeg szerintem srácok, de inkább nem szólok bele dologba

Hát szerintem jobban is teszed. Már nem azért, de leírtam, hogy PM-ben keress fel, ha vitatkozni akarsz, és ne itt spameld a topicod. Leírtad a véleményed, amit még most sem értek. Akkoriban az volt a természetes, hogy oda vissza ölik egymást a bandák/maffiák, mert a vezetőség ,,gyengekezű" volt, és nem fogott minket vissza benne. Mi csak tettük azt ami a többi player által elfogadott player. Még akkoriban is, szinte minden frakciót túlszárnyaltunk RP-ben, és néha voltak kis elmozdulásaink, a DM fele. Természetesen, akkor is RP-t akartunk, hogy elrablunk valakit vagy hasonló, csak jöttek a társak, és kötelező volt túlélni. Mert akkoriban szerinted az LCN RP-zett valamit? Esetleg a rendőrség? Mikor én voltam PD-nél, az zavarta a vezetőséget, és a kollégákat, hogy mindent jelentek amit csak tudok. Részemről ennyi, ha folytatni akarod, mondom PM-ben ints le.



Nem elérhető JokerSureños' 🤘

  • Õskocka
  • *
    • Hozzászólások: 3342
  • El Sureños, El Aztecas
    • IG név Joker_Surenos
    • Twitch
Válasz #10 Dátum: 2018. július 22. - 09:03:08
Igy van. Jogos buntetesunk nem volt. Amik voltak, az mind a hatalomvágyo adminok, stb volt, de ezeket le is gyűrte a felső vezetés. Ha dzabalytalankodtam volna akkor buntettek volna, jogosan.
Nem volt jogos büntetés? Volt hogy naponta 2x láttam, hogy balhétok volt Panaszkönyvbe és nem mindig lett jogtalan,
Valamint a beta tester jogodat sem véletlenül vették el


2018-05-14 Örök AdminSegéd
2018-07-19 Game Admin 1
2018-08-05 Game Admin 2
2018-09-27 Game Admin 5
2018-12-04 Game Admin 0




Nem elérhető Híd

  • Kölyök tag
  • *
    • Hozzászólások: 272
  • Anthony Gates
Válasz #11 Dátum: 2018. július 22. - 15:31:59
xddd

a beta tester jogomat egy masik player által irt pk miatt vették el (pedig kozom sem volt az ugyhoz)

de legyetek jók
« Utoljára szerkesztve: 2018. július 22. - 15:39:32 írta Farder Gates »

Név: Hidomir Sozonov
Szint: 12
Származás: Orosz
Jármű: Pony
Lakás: 255
Cég: RAKOSZ Vasipari Vállalat
Fokozat: Igazgató
Szervezet (NS): RHAKOS MAFFIA
Rang (NS): Keresztapa [5]
ÉLMÉNYKÉPEK


Nem elérhető Farder Gates

  • Überkocka
  • *
    • Hozzászólások: 5070
  • [FA]Rder
Válasz #12 Dátum: 2018. július 22. - 15:39:21
grat

NUT BEN JAOSZ?

>> 19 << Farder Gates >> 19 <<




Pályafutásom:
TS3 Moderátor
Fórum Globális Moderátor
Beta Tester

Örök AdminSegéd (2018. 03. 08.)
Admin 1 (2018. 03. 13.)
Admin 2 (2018. 03. 25.)
Admin 3 (2018. 04. 22.)
Admin 4 (2018. 05. 12.)
FőadminSegéd (2018. 06. 11.)
Főadmin (2018. 07. 01.)