Hírek

SMF - Just Installed!

Üzenet a Tulajnak!

Drake Davidson™ · 114

Nem elérhető Drake Davidson™

• Kölyök tag
  • *
Dátum: 2018. Szeptember 20. - 23:40:17
(hello) Szervusz Nick "Hendrox"  (hello)

Bocsánat, hogy ide írok neked, de sajnos üzeneteimre nem reagálsz, ha online vagy és elolvasod akkor sem.

Nagyon jól esik, hogy több játékostársam mellettem áll és illetnek a "szerver motorja" jelzővel. Vissza csábítottam sikeresen 1-2 rég illetve új arcot a szerverre. A napokban egyre több csalódás ért engemet, mivel ahogy az adminteam egy-egy tagja cserben hagyott úgy egy két kérdést is tettem fel magamnak, hogy tényleg miért is játszok 20 évesen ezzel a játékokkal. Fejemhez vágták már ugye "20 éves életképtelen jelzőt is a szerveren", persze kinek nem inge nem veszi magára, ahogy  a mondás is tartja. Mivel teneked is az a célod ami nekem is és egy két játékosnak még a szerveren, hogy ne feleslegesen dobd ki a pénzt a szerver karbantartására, jó volna pontot tenni az i-re.

Amellett, hogy cserben hagyott 1-2 admin, már azt is hallottam NEM 1 jelenlegi admintól, hogy "Minek jöjjek fel ha nincs player?" Szerintem ha korrektek vagyunk akkor figyelembe vesszük kinek adjuk az admint! (Itt nem magamra gondolok) Vannak sokkalta aktívabb játékosok és olyanok akik szívvel lélekkel bele adnak mindent a szerver jövőjéért!

-Nem az a célunk nekünk sem, hogy a Class RPG még 10x bezárjon, vagy akár nevet változtasson! Megértjük persze, hogy neked is családod van,
 életed és persze dolgozol is mindemellett!

Nem tudom, hogy mennyire vagy képben a jelenlegi online életünkkel. Ha szerver játékosszáma eléri a 12-13 játékost már csodálkozunk, hogy na valami történt? De ha jobban megnézzük akkor ez így tényleg nem jó! Elmondom őszintén ide pontokban mi az ami szerintem nem jó és változtatni kellene rajta és írok javaslatokat, hogy én hogyan is tenném ezt!

1. Nincsen 2 normális illegális frakció!
Változtatni kellene rajta, mert jelenleg BALLASBAN vagyunk 12-13-an akik mondhatni napi szinten játszunk, de nincs konkurencia, vagy más szóval riválisunk akivel tudunk vitázni IG vagy pedig RP-zni közösen....(War is lehetne a dm vágy lecsillapítására)
MEGOLDÁS: Ahogyan már mondtam Fardernek is, de nem vettem rajta észre, hogy nagyon érdekelte volna amit irtam: Jó volna megnyitni a leader pályázatokat!

2. Nincsen normális legális aktív frakció!
Az önkormányzat jelenleg 1 aktív fővel az Elnökkel rendelkezik aki mondhatni nagyon jó barátom lett mivel, ő az egyik olyan játékos a szerveren aki megérdemelné még az Admint is! Rendőrséget nem is látni a szerveren! Ha feljön az is az Elnök kiskarija Daniel........ szívesebben járna fel mindenki ha aktív lenne a rendvédelem is.
MEGOLDÁS: Szintén azt tudom csak mondani, hogy leaderpályázat! Vagy pedig Stark mellé hirdetni egy alleadert!

3. INAKTÍV Admin team
 Mindenki igyekszik a frakciótársaim közül ha feljön kezdő segíteni nekik! Ugyanis elmondtam nekik nem egyszer ha van fent admin akkor is inkább /number xy vagy pedig nézzék meg városháza körül, hogy nem-e látni ott mert sokszor hiába van fent kezdő az admin vagy afkol vagy pedig kb. nem azzal foglalkozik amivel kellene! Persze ezt senki ne vegye magár mert vannak pozitív tulajdonsága itt az adminteamon belül csak hát már semmi sem az, mint régen ahogy egy ketten mondtátok.... Nem úgy álltok hozzá ti adminok ahogy kellene! EGY AKI ÚGY ÁLL HOZZÁ AHOGY KELL AZ DAVE! Körülbelül 10-14 kezdőn segítettem anyagilag és körbevezetéssel, ha ezt felhoztam fórumon azt kaptam meg, hogy mit mártírkodok meg minek osztogatom szét a vagyonomat! Hát ha admin nem képes rá akkor valakinek csak kell....... Régebben, ha jól tudom (tudom "már semmi sem olyan mint régen ") 1 hónapot kellett várni, hogy valaki admin szintet lépjen és szavazni kellett,hogy örökas lehessen..... én is úgy voltam anno beajánlva mégis szavazás volt, most pedig egyik admin a másikát mondja le a háta mögött..., hogy miért nem volt szavazás és meg sem kérdezték őt... MOST pedig 1 hónap alatt valaki admin 3-4 ....
MEGOLDÁS: ADMIN TEAMON változtatni!

A LEGFONTOSABB MINDEMELLETT TISZTELNI KELLENE A MÁSIKAT ÉS ANNAK VÉLEMÉNYÉT! NEM PEDIG BELEKÖTNI AZTÁN OFFOLGATNI! HA BÜNTETÉST KAPOK AZÉRT MERT EZT MEGÍRTAM VÁLLALOM A FELELŐSÉGET! CSAK AZ A BAJ, HOGY MOST NEM EGY EMBER SZAVÁT IDÉZTEM ÉS MERTEM LEÍRNI! UI.: AKINEK INGE ÉS MAGÁRA VETTE SAJNÁLOM!

Tisztelettel Drake Davidson
Jelenlegi játékos!

Szerver barátaim:
Paulo C White,
 Robin B Hollywood, Dolph F Gates, Don Davidson, Ralph Dawson, Dave V Snowden, Farder Gates, James Camorra, Mike Enderson, Kurdo Gambino, Jhosep Ander, Joker Surenos, Hugo Surenos,
 Nelson Gates, Freddie B Scaletta, Denaro Brasco

AMIRE BÜSZKE VAGYOK:

EX ÖRÖK ADMINSEGÉD
BALLAS LEADER 10X
GSF LEADER 2X
YAKUZA LEADER 1X
VAGOS LEADER 1X
LA COSA NOSTRA LEADER 3X
NAV LEADER 2X
LSPD LEADER 1X
KATONASÁG LEADER 1X
AL-KAIDA (RANG 4)

Nem elérhető Kurdo_Gambino

• Kezdõ fórumozó
  • *
    • IG név Kurdo_Jalal
Válasz #1 Dátum: 2018. Szeptember 21. - 00:03:20
Sajnos teljes mértékben egyet kell értenem ezzel, jó lenne tudni hogy merre halad a szerver, vagy legalább hogy mire számíthatunk..

Nem elérhető Robin B Hollywood ™

• Veterán
  • *
  • AlFõZsidó™
Válasz #2 Dátum: 2018. Szeptember 21. - 00:34:56
Sziasztok playerek, illetve szia Nick.

Nem tudom mennyire emlékszel rám, régen azért mondhatni jóba voltunk, de most nem is ez a lényeg. Azt kell mondjam, hogy ugyan 3 napja tértem vissza a szerverre, így az előtte lévő dolgokról nem sok mindent tudok, viszont egyet kell értsek Drake-el. Már tavaly is akadtak abból problémák, hogy sok olyan játékos volt, aki úgy volt vele, ahogy Drake is írta, hogy "Minek menjek fel, úgy sincs player?". Nyilván valamilyen szinten ez érthető, viszont ha igaz amit Drake állít, hogy Admin is mondott ilyet, az azért szerintem nem a legjobb ómen, ergo ha már az Admin se jár fel akkor mégis mit várnak az emberek? Nyilván nem kell 0/24-be online lenni, de az, hogy gyakorlatilag az admin teamből 2 olyan ember van, akinek nagyobb a heti aktivitása, mint nekem a 3! nap alatt, úgy hogy szerdán gyakorlatilag estig az egyetemen vagyok, eléggé lehangoló.

Illetve a frakciókkal kapcsolatban se ártana valamit változtatni. Azért a PD-nek illene "mutatnia" magát a szerveren. Mióta visszatértem PD leadert nem láttam a szerveren, fórumon viszont elég sűrűn. Meg úgy kompletten jó lenne tényleg még egy illegális frakció, mert kb tényleg csak mi vagyunk a szerveren, és erre az én véleményem szerint is egy leader pályázat esetleg megoldás lehet.

Valamit mindenképp meg kell próbálni tenni annak érdekében, hogy aktivizálva legyen a szerver, és úgy gondolom, ha ennek érdekében semmi nem fog bekövetkezni szép lassan ez a mostani 5-8-10 aktív player is meg fogja unni, és abbahagyhatja a játékot.

Zsidó™

Robin B Hollywood
Ballas | Boss

Game Admin 1 by Denny & Playerek 2016.05.18.
Game Admin 3 by Jim -Ismeretlen-
Game Admin 0 - Abbahagytam - 2017.03.26.

Elért dolgaim:
Ballas Leader 5x
GSF Leader 2x
Yakuza Leader
FBI Director
SWAT Kommandós
Szerelõ Leader
NAV Leader
Game Admin
Friends: JamesV,Robert,Bart,Franklin,Carlos,Marlon,Roonie,Don Sajító, DC, Delfin, Dzsordzsi fijú és még sokan. Ha valakit kihagytam volna P.Ü. :)

Elérhető Paulo C White

• Kormány
  • Hõstag
  • *
  • CCK - Elnök
Válasz #3 Dátum: 2018. Szeptember 21. - 07:42:12

Amellett, hogy cserben hagyott 1-2 admin, már azt is hallottam NEM 1 jelenlegi admintól, hogy "Minek jöjjek fel ha nincs player?" Szerintem ha korrektek vagyunk akkor figyelembe vesszük kinek adjuk az admint! (Itt nem magamra gondolok) Vannak sokkalta aktívabb játékosok és olyanok akik szívvel lélekkel bele adnak mindent a szerver jövőjéért!
Én mondjuk Admintól ezt a mondtatot szerencsére még nem hallottam, de playerektől annél inkább s az a gond, hogy olyan 10-15 ezt a mondtatot már biztosan írta nekem. De matekozzunk egy kicsit. Most, hogy Drake a ballassal vissza vonzott/fel vonzott playereket lettünk nagy átlagba fennt 10(de hétvégén megvolt a +15 is) en nos ha ez a 10-15 ember aki ,,nem jövök fel mert kevesen vannak,, feljön rögtön lennénk 20-25 en(vagy akár 30 an) amivel azért már lehetne bőven mit kezdeni.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Szeptember 21. - 07:44:03 írta Paulo C White »

+1400 játszott óra
Jármûvek: Jester - Infernus - Roadtrain
Házszám: Class Utca 50(GN) - Class utca 211(Falu).
Eddig:
2011-2013
Scmd(Omsz) - Leader
Yakuza - 4/8
La Cosa Nostra - Leader
Fél év szünet
La Cosa Nostra - Al leader
Class City Army - Fõleader (+SWAT - 2)
SFPD - 2/8
2016-2017
OMSZ - Leader/Főleader(+SWAT Szanitéc)
2018
CCK - Elnök - Leader

• Kölyök tag
  • *
Válasz #4 Dátum: 2018. Szeptember 21. - 11:08:48
Én mondjuk Admintól ezt a mondtatot szerencsére még nem hallottam, de playerektől annél inkább s az a gond, hogy olyan 10-15 ezt a mondtatot már biztosan írta nekem. De matekozzunk egy kicsit. Most, hogy Drake a ballassal vissza vonzott/fel vonzott playereket lettünk nagy átlagba fennt 10(de hétvégén megvolt a +15 is) en nos ha ez a 10-15 ember aki ,,nem jövök fel mert kevesen vannak,, feljön rögtön lennénk 20-25 en(vagy akár 30 an) amivel azért már lehetne bőven mit kezdeni.
Csak amíg mindíg minden így fog menni, hogy sem leader pályázat, hogy legyen mi visszavonza őket, sem olyan admin aki szívesen segít nekik ha feljönnek, se semmi ami vonza is egyáltalán... mi vonza őket 8 player aki elveszik a szerveren? Paulo mai napig nem egy kezdő hívogat telefonon aki nem ballasos, hogy "Csá Akeem, bocs a zavarásért de, hogy nézem meg mi van az automban, vagy mit kell beírnom ehhez vagy ahhoz" és tényleg úgy hívnak fel, hogy közben online mindig 1-2 admin.....

Szerver barátaim:
Paulo C White,
 Robin B Hollywood, Dolph F Gates, Don Davidson, Ralph Dawson, Dave V Snowden, Farder Gates, James Camorra, Mike Enderson, Kurdo Gambino, Jhosep Ander, Joker Surenos, Hugo Surenos,

AMIRE BÜSZKE VAGYOK:

EX ÖRÖK ADMINSEGÉD
BALLAS LEADER 10X
GSF LEADER 2X
YAKUZA LEADER 1X
VAGOS LEADER 1X
LA COSA NOSTRA LEADER 3X
NAV LEADER 2X
LSPD LEADER 1X
KATONASÁG LEADER 1X
AL-KAIDA (RANG 4)

Nem elérhető Frank Brasco

• Developer
  • Veterán
  • *
Válasz #5 Dátum: 2018. Szeptember 21. - 11:49:23
Őszinte leszek mindenkivel, tetszik tetszik, nem akkor nem.

Ez itt akkor lett elbaszva amikor át akart állni az egész szerver a nagyobb RP-kre. Nem az adminok részéről, a playerekéről. Lehet itt játszani az álszentet hogy ezért RP szerver, hogy RP-zzenek a játékosok, NA DE a régi játékosok mint azért játszottak, hogy élvezzék, ne a /me-t irogassák minden egyes mozdulatnál. Főleg amit már egyesek tulzásba is vittek, mivel a látható cselekvést is már /me-be irták, nem is értem....

Itt, ezen a szerveren mindig is csak addig voltak játékosok, amig waroztak, akcióztak, stb stb. Ebben a szerverben akkor látnék hatalmas potenciált, ha ugyan igy maradna ClassRPG, viszont mégis megmaradna azon a bizonyos régi GF vonalon. WAR, lövöldözés, rablás. Lássuk be, MINDIG mindenki ezt élvezte itt
« Utoljára szerkesztve: 2018. Szeptember 21. - 11:52:08 írta Frank Brasco »

Frank Brasco
Signum Cars - VezérIgazgató
Vagos - El Jefe[LEADER]
Szerver fejlesztő
Brasco Family

Brasco Bútor KFT.

Elérhető Paulo C White

• Kormány
  • Hõstag
  • *
  • CCK - Elnök
Válasz #6 Dátum: 2018. Szeptember 21. - 12:26:40
Itt, ezen a szerveren mindig is csak addig voltak játékosok, amig waroztak, akcióztak, stb stb. Ebben a szerverben akkor látnék hatalmas potenciált, ha ugyan igy maradna ClassRPG, viszont mégis megmaradna azon a bizonyos régi GF vonalon. WAR, lövöldözés, rablás. Lássuk be, MINDIG mindenki ezt élvezte itt
Ez tény. Mikor 2013 ban itthagytam akkor voltunk fennt átlagba 70-80 en s 15-30 percenként volt egy bankrob/emberrob/nagyobb akció valahol a városban, s mikor nem volt akkor unatkoztunk :D Itt sajnos akárhányszor kiharcolta valaki, hogy hcrp zen a szerver, rövid időn belűl mindig elvérzés lett belőle.

+1400 játszott óra
Jármûvek: Jester - Infernus - Roadtrain
Házszám: Class Utca 50(GN) - Class utca 211(Falu).
Eddig:
2011-2013
Scmd(Omsz) - Leader
Yakuza - 4/8
La Cosa Nostra - Leader
Fél év szünet
La Cosa Nostra - Al leader
Class City Army - Fõleader (+SWAT - 2)
SFPD - 2/8
2016-2017
OMSZ - Leader/Főleader(+SWAT Szanitéc)
2018
CCK - Elnök - Leader

• Kölyök tag
  • *
Válasz #7 Dátum: 2018. Szeptember 21. - 13:20:22
Frank őszintén, de ilyen hozzáállással, hogy b@szok felmenni adminként mert nincs player! Kinek van kedve már felmenni? Farder az egyetlen akit megértek mert egyetemen van! Daveről meg irtam fent, hogy végzi a munkáját rendesen!  (hello)
 Megmaradhatna a GF vonal de ahhoz playerek is kellenek először, amit nem nagyon látok a szerveren most is van fent kezdő azzal sem foglalkozik senki sem...

Szerver barátaim:
Paulo C White,

AMIRE BÜSZKE VAGYOK:

EX ÖRÖK ADMINSEGÉD
BALLAS LEADER 10X
GSF LEADER 2X
YAKUZA LEADER 1X
VAGOS LEADER 1X
LA COSA NOSTRA LEADER 3X
NAV LEADER 2X
LSPD LEADER 1X
KATONASÁG LEADER 1X
AL-KAIDA (RANG 4)

Nem elérhető Frank Brasco

• Developer
  • Veterán
  • *
Válasz #8 Dátum: 2018. Szeptember 21. - 13:39:30
Frank őszintén, de ilyen hozzáállással, hogy b@szok felmenni adminként mert nincs player! Kinek van kedve már felmenni? Farder az egyetlen akit megértek mert egyetemen van! Daveről meg irtam fent, hogy végzi a munkáját rendesen!  (hello)
 Megmaradhatna a GF vonal de ahhoz playerek is kellenek először, amit nem nagyon látok a szerveren most is van fent kezdő azzal sem foglalkozik senki sem...

Teljesen igazad van. Megértem. Egyetértek. Türelmeteket kérjük.  ;)

Addig zárom a viták miatt, hamarosan jóra fordul minden reményeim szerint. :)

Bárkinek kérdése van irjon PM-et bármivel kapcsolatban.

Frank Brasco
Signum Cars - VezérIgazgató
Vagos - El Jefe[LEADER]
Szerver fejlesztő
Brasco Family

Brasco Bútor KFT.