Hírek

SMF - Just Installed!

-= Dicsõségfal =-

Freddie S Kraint◢◤ - Thanatos · 296

Nem elérhető Freddie S Kraint◢◤ - Thanatos

• Moderátor
  • Hõstag
  • *
  • LSPD Hadnagy - SWAT FoHadnagy
Dátum: 2017. Február 01. - 00:31:10

Itt azoknak a nevei olvashatók, akik feljebb juttatták a családot. Ezáltal felkerült a nevük a család dicsõség falára!

Marlon Scaletta †
Daniel Scaletta
Dennis Scaletta
Norbert L Scaletta
« Utoljára szerkesztve: 2018. Március 30. - 19:29:28 írta Freddie S Kraint◢◤ - Thanatos »

"Az embert nem a szavai hanem a tettei határozzák meg, a szavaival csak azt a látszatot kelti aminek látszani akar, a tetteivel meg megmutatja milyen ember is ő."
†1970-2017†
Mintha egy gyertya meggyújtása, vagy egy ima elmondása mindent rendbe hozna. ( ... ) Mert legvégül ha elveszítünk valakit, az összes gyertya, az összes imádság sem teszi semmisé a tényt, hogy nem marad másunk, mint egy lyuk az életünkben, ott, ahol régebben az a valaki volt, akit szerettünk. És egy sírkő, egy születési dátummal.

"Attól még, hogy valaki mosolyog, nem biztos, hogy boldog. Ki tudja, lehet, hogy egy álarc mögé rejtette el a gondjait."
"Az élet egy vígjáték egy szadista író tollából."
"Mindig remélj, légy erős, nevess hangosan & játsz keményen, élj a pillanatnak, álmodj nagyot, nyisd ki az elméd, higyj a csodákban, bocsáss meg, gyorsan csókolj, lassan szeress, úgy, mintha sosem bántottak volna, de legfőképp élvezd az életet hiszen csak egyszer élsz!"
"Amikor fent vagy a barátaid tudják ki vagy. amikor lent vagy tudod kik a barátaid."
Karakterem dolgai:
Kocsim: Sultan, Maverick
Házam: Gazdag Negyedi út 522, Scaletta Sziget 163, San Fierroi textilgyár út 195.
Lvl: 31

Család:
Kraint Family

Amire büszke vagyok:
Globális moderátor:2017.03.25 By:Costa
Glob modi elvétel:2017.05.15 by:Nem tudom (clsleaks-es képekre azt mondtam hogy nem kamuk(rájöttek, hogy tényleg igaziak))

Globális moderátor:2017.05.23 By:Costa
SAPD:8
Ballas:5 (osztó)
FBI:3
SWAT:5
LSPD:8
LCN:8 (osztó)
Scaletta Family családfő (x3)
Aveiro Family családfő (x3)
Katonaság:12(fõleader)