StarK_Smitt szerelő pályázata.

Stark™ · 1412

Nem elérhető Stark™

  • La Fuente
  • Hõstag
  • *
    • Hozzászólások: 821
Dátum: 2018. április 18. - 14:17:59
Név: StarK_Smitt
IRL Kor: 24
RolePlay múlt:
Körülbelül 3 hónapja játszok RolePla szerveren, tudom nem sok. De valahol elkell kezdeni, folyamatosan bővítem tudásomat, minden téren. Szeretnék egy komolyabb dologba belefongni, és ez nekem az volna. Voltam büntetve, ebben a kis időben, de egyszer mindent kipróbál mindenki, követ el hibákat, megismertem pár embert is, lehet hogy kicsit analfának tünök, de nem vagyok az. :) Én is a hibáimból tanulok, mint mindenki.

Miért én ?: Ugy gondolom magamról, hogy tudok az indulataimon uralkodni, és kellő odafigyeléssel, rengeted idővel, képes leszek uralni a helyzetet. Segítőkész, és a munkámat becsülettet elvégezni tudónak érzem magam. [A valóságban is 24, éves vagyok, nem 15 :) ]
Ha napközben van egy kis időm, játékon töltöm el, sajna mindenkinek dolgozni kell.

Nagyából a Frakcióról:

Cégvezető
Műhelyfőnök
és nem utolsó sorban 2 szerelő-re gondoltam.

Ez a szerelő rendszer jó volna ahogy van most a szerveren, csak annyit szeretnék hózzáfűzni, hogy a hétköznapi emberek, ne tudják megcsinálni a járművüket, mert akkor nincs is kereslet rá.
Mindenféleképpen el kelene hozni a műhelyhez a gépjárművet, és a vevőnek nem kellene muszáj ottlennie. És a tuningolás is csak a szerelő tudná megoldani, mert ugye valoságban is nem mi csináljuk az ijen dolgokat. :)
Többet egyenlöre csak akkor tudnék mondani, ha ugye megvona és látná az ember, mit kellene esetleg változtatni.
Remélem ez így ebben a formában elfogadható, kérelemnek. :)
Köszi ha elolvastad.
Várom a kérdéseket.

  


<<<Eddigi eléréseim>>>
--Rendőrség-ORFK= FőLeader--
--S.W.A.T. =FőLeader--
--Vagos= Főleader--
--LCN =rang 3--
--COK= rang 1--
--VLA= FőLeader--
--Autóker =rang 1--
--Bírósági elnök--

-- Roncsderby biznisz--
--Paintball  Biznisz-

~~Grobális Moderátor : By Dave~~


Nem elérhető Stark™

  • La Fuente
  • Hõstag
  • *
    • Hozzászólások: 821
Válasz #1 Dátum: 2018. április 18. - 15:13:43
Név: StarK_Smitt
IRL Kor: 24
RolePlay múlt:
Körülbelül 3 hónapja játszok RolePla szerveren, tudom nem sok. De valahol elkell kezdeni, folyamatosan bővítem tudásomat, minden téren. Szeretnék egy komolyabb dologba belefongni, és ez nekem az volna. Voltam büntetve, ebben a kis időben, de egyszer mindent kipróbál mindenki, követ el hibákat, megismertem pár embert is, lehet hogy kicsit analfának tünök, de nem vagyok az. :) Én is a hibáimból tanulok, mint mindenki.

Miért én ?:Ugy gondolom magamról, hogy tudok az indulataimon uralkodni, és kellő odafigyeléssel, rengeted idővel, képes leszek uralni a helyzetet. Segítőkész, és a munkámat becsülettet elvégezni tudónak érzem magam. [A valóságban is 24, éves vagyok, nem 15 :) ]
Ha napközben van egy kis időm, játékon töltöm el, sajna mindenkinek dolgozni kell.

Nagyából a Frakcióról:

Cégvezető
Műhelyfőnök
és nem utolsó sorban 2 szerelő-re gondoltam.

Ez a szerelő rendszer jó volna ahogy van most a szerveren, csak annyit szeretnék hózzáfűzni, hogy a hétköznapi emberek, ne tudják megcsinálni a járművüket, mert akkor nincs is kereslet rá.
Mindenféleképpen el kelene hozni a műhelyhez a gépjárművet, és a vevőnek nem kellene muszáj ottlennie. És a tuningolás is csak a szerelő tudná megoldani, mert ugye valoságban is nem mi csináljuk az ijen dolgokat. :)
Többet egyenlöre csak akkor tudnék mondani, ha ugye megvona és látná az ember, mit kellene esetleg változtatni.
Ja még esetleg annyi hogy csak a szerelő tudna vontatni, ugyértem a rendőr ne tudja elvontatni onnan a járművet, hanem hívnának minket akkor is.
Remélem ez így ebben a formában elfogadható, kérelemnek. :)
Köszi ha elolvastad.
Várom a kérdéseket.
« Utoljára szerkesztve: 2018. április 18. - 15:15:14 írta StarK_Smitt »

  


<<<Eddigi eléréseim>>>
--Rendőrség-ORFK= FőLeader--
--S.W.A.T. =FőLeader--
--Vagos= Főleader--
--LCN =rang 3--
--COK= rang 1--
--VLA= FőLeader--
--Autóker =rang 1--
--Bírósági elnök--

-- Roncsderby biznisz--
--Paintball  Biznisz-

~~Grobális Moderátor : By Dave~~


Nem elérhető Kenny McCormick

  • Kezdõ fórumozó
  • *
    • Hozzászólások: 8
    • IG név Kenny McCormick
Válasz #2 Dátum: 2018. április 18. - 15:15:08
3 hónapja? Én a helyedben elhelyezkednék ideiglenesen, határozatlan ideig egy frakcióba és az alapján "kezdeném el valahol", ahogy említetted. No meg persze a pályázat sem valami szép külalak szempontjából, egyenlőre tartozkodom.



Nem elérhető Stark™

  • La Fuente
  • Hõstag
  • *
    • Hozzászólások: 821
Válasz #3 Dátum: 2018. április 18. - 15:16:32
Köszönöm hogy nem leócsároltál, hanem megértően, öszintét megfogalmaztad véleményed. :)

  


<<<Eddigi eléréseim>>>
--Rendőrség-ORFK= FőLeader--
--S.W.A.T. =FőLeader--
--Vagos= Főleader--
--LCN =rang 3--
--COK= rang 1--
--VLA= FőLeader--
--Autóker =rang 1--
--Bírósági elnök--

-- Roncsderby biznisz--
--Paintball  Biznisz-

~~Grobális Moderátor : By Dave~~


Nem elérhető Kenny McCormick

  • Kezdõ fórumozó
  • *
    • Hozzászólások: 8
    • IG név Kenny McCormick
Válasz #4 Dátum: 2018. április 18. - 15:20:58
Szóra sem érdemes, helyesírási hibákat orvosolhatnád a pályázatodban, illetve kiegészíthetnéd néhány képpel hidd el, sokat dobna a színvonalán és külalakján.



Nem elérhető Stark™

  • La Fuente
  • Hõstag
  • *
    • Hozzászólások: 821
Válasz #5 Dátum: 2018. április 18. - 15:32:49
Annyira nem akarok marketingelni, mert nem lesz attól fényesebb szerintem, hiába néz ki szépen a román fűkasza ha szarra se jó, remélem érted.

  


<<<Eddigi eléréseim>>>
--Rendőrség-ORFK= FőLeader--
--S.W.A.T. =FőLeader--
--Vagos= Főleader--
--LCN =rang 3--
--COK= rang 1--
--VLA= FőLeader--
--Autóker =rang 1--
--Bírósági elnök--

-- Roncsderby biznisz--
--Paintball  Biznisz-

~~Grobális Moderátor : By Dave~~


Nem elérhető Stark™

  • La Fuente
  • Hõstag
  • *
    • Hozzászólások: 821
Válasz #6 Dátum: 2018. április 18. - 16:24:12
Név: StarK_Smitt
IRL Kor: 24
RolePlay múlt:
Körülbelül 3 hónapja játszok RolePlay szerveren, tudom nem sok. De valahol elkell kezdeni, folyamatosan bővítem tudásomat, minden téren. Szeretnék egy komolyabb dologba belefongni, és ez nekem az volna. Voltam büntetve, ebben a kis időben, de egyszer mindent kipróbál mindenki, követ el hibákat. Megismertem pár embert is, lehet hogy kicsit analfának tűnök, de nem vagyok az. :) Én is a hibáimból tanulok, mint mindenki.

Miért én ?: Ugy gondolom magamról, hogy tudok az indulataimon uralkodni, és kellő odafigyeléssel, rengeted idővel, képes leszek uralni a helyzetet. Segítőkész vagyok, és a munkámat becsülettel elvégezni tudónak érzem magam. [A valóságban is 24 éves vagyok, nem 15 :) ]
Ha napközben van egy kis időm, játékon töltöm el, sajna mindenkinek dolgozni kell.

Nagyából a Frakcióról:

Cégvezető
Műhelyfőnök
és nem utolsó sorban 2 szerelő-re gondoltam.

Ez a szerelő rendszer jó volna ahogy van most a szerveren, csak annyit szeretnék hózzáfűzni, hogy a hétköznapi emberek, ne tudják megcsinálni a járművüket, mert akkor nincs is kereslet a szerelőkre.
Mindenféleképpen el kelene hozni a műhelyhez a gépjárművet, és a vevőnek nem kellene muszáj ottlennie. És a tuningolás is csak a szerelő tudná megoldani, mert ugye valoságban is nem mi csináljuk az ijen dolgokat. :)
Többet egyenlöre csak akkor tudnék mondani, ha ugye megvolna és látná az ember, mit kellene esetleg változtatni.
Remélem ez így ebben a formában elfogadható lenne kérelemnek. :)
Köszi ha elolvastad.
Várom a kérdéseket.

Helyesírások javítva, Elnézést a kellementlenségért.

  


<<<Eddigi eléréseim>>>
--Rendőrség-ORFK= FőLeader--
--S.W.A.T. =FőLeader--
--Vagos= Főleader--
--LCN =rang 3--
--COK= rang 1--
--VLA= FőLeader--
--Autóker =rang 1--
--Bírósági elnök--

-- Roncsderby biznisz--
--Paintball  Biznisz-

~~Grobális Moderátor : By Dave~~


Nem elérhető Chad Delonge

  • rIpStiLLoW
  • Hõstag
  • *
    • Hozzászólások: 589
  • rIpStiLLoW
Válasz #7 Dátum: 2018. április 18. - 23:43:18
Én támogatom, ha él még a pályázat, normális srác és tényleg igyekszik! Az ötlete sem rossz az egész szerelés dologhoz, így legalább mindenki vigyázna a járművére, de akkor legyen ám mindig szerelő mert különben az egész szerver csődbe megy és jönnek az admin javítgatások..



Nem elérhető Stark™

  • La Fuente
  • Hõstag
  • *
    • Hozzászólások: 821
Válasz #8 Dátum: 2018. április 19. - 11:36:47
Köszönöm hozzászólásod, tudom kicsit kusza így most a leírás, de ezt 5 perc alatt írtam ebédidőben, hétvégén tudtam volna jobb leírást is adni, de egyenlőre ennyi, annyit kérnék a többi forumozótól annyit írjon hogy támogatják-e vagy nem, mert ha igen akkor jobban nekiülők és írok egy jobb, és átláthatóbb leírást a dologról.

  


<<<Eddigi eléréseim>>>
--Rendőrség-ORFK= FőLeader--
--S.W.A.T. =FőLeader--
--Vagos= Főleader--
--LCN =rang 3--
--COK= rang 1--
--VLA= FőLeader--
--Autóker =rang 1--
--Bírósági elnök--

-- Roncsderby biznisz--
--Paintball  Biznisz-

~~Grobális Moderátor : By Dave~~


Nem elérhető Arnold Knight™

  • Veterán
  • *
    • Hozzászólások: 1452
    • IG név Jack_Bauer
Válasz #9 Dátum: 2018. április 19. - 13:58:18
Köszönöm hozzászólásod, tudom kicsit kusza így most a leírás, de ezt 5 perc alatt írtam ebédidőben, hétvégén tudtam volna jobb leírást is adni, de egyenlőre ennyi, annyit kérnék a többi forumozótól annyit írjon hogy támogatják-e vagy nem, mert ha igen akkor jobban nekiülők és írok egy jobb, és átláthatóbb leírást a dologról.

A helyesírási hibajavításod után is maradt bőven helyesírási hiba.
Ha már megpályázol valamit, szerintem elvárható, hogy elsőre is olyat írjál ami megállja a helyét, azaz legyen elég bő és ne azután akard bővíteni vagy korrekten megírni, hogy ezt a hiányos és hibásat néhányan támogatják.

Én nem támogatom azt, hogy ennek az alfrakciónak a leadere admin legyen, de ennél a pályázatnál az a verzió is jobb.
Szóval nem támogatom, ha akarsz valamit, akkor elsőre normálisat tegyél le az asztalra.



Nem elérhető Stark™

  • La Fuente
  • Hõstag
  • *
    • Hozzászólások: 821
Válasz #10 Dátum: 2018. április 19. - 14:40:12
Szerintem akkor töröljétek a pályázatomat, és ne is csodálkozzon senki ha elhal a szeró, maradok civil azt eljátszogatok.

  


<<<Eddigi eléréseim>>>
--Rendőrség-ORFK= FőLeader--
--S.W.A.T. =FőLeader--
--Vagos= Főleader--
--LCN =rang 3--
--COK= rang 1--
--VLA= FőLeader--
--Autóker =rang 1--
--Bírósági elnök--

-- Roncsderby biznisz--
--Paintball  Biznisz-

~~Grobális Moderátor : By Dave~~


Nem elérhető Leon de Brasco

  • Kezdõ fórumozó
  • *
    • Hozzászólások: 4
  • Vezér egyéniség
    • IG név Leon de Brasco
Válasz #11 Dátum: 2018. április 19. - 14:41:34
Szóval azt mondod, ha törlik a pályázatodat akkor elhal a szerver, realy?



Nem elérhető Stark™

  • La Fuente
  • Hõstag
  • *
    • Hozzászólások: 821
Válasz #12 Dátum: 2018. április 19. - 14:55:03
Nem!
Azt mondom hogy ez a hozzá állás nem jó.
Az a kevés player aki játszik annak is elveszitek a kedvét mert fórumon csak a tukmákodás van, hogy ilyen hiba olyan hiba, nem kell ezen vacillálni meg kell csinálni és kész.
Mit kell fikázni másik hogy ír, OKA? az nem mondja senki hogy miért, mert 12-14 órákat dolgozok az nem ugy látom már a dolgokat, de segítenék nektek az ez van.
ennnyi

  


<<<Eddigi eléréseim>>>
--Rendőrség-ORFK= FőLeader--
--S.W.A.T. =FőLeader--
--Vagos= Főleader--
--LCN =rang 3--
--COK= rang 1--
--VLA= FőLeader--
--Autóker =rang 1--
--Bírósági elnök--

-- Roncsderby biznisz--
--Paintball  Biznisz-

~~Grobális Moderátor : By Dave~~


Nem elérhető Stark™

  • La Fuente
  • Hõstag
  • *
    • Hozzászólások: 821
Válasz #13 Dátum: 2018. április 19. - 14:56:36
Nem kell hogy én legyek a lader vagy bármi is, nekem elég ha ott dolgozok, nemzavar eggyáltalán hogy mien rankom van vagy akármi, csak tudjak segíteni, a többi nemérdekel.

  


<<<Eddigi eléréseim>>>
--Rendőrség-ORFK= FőLeader--
--S.W.A.T. =FőLeader--
--Vagos= Főleader--
--LCN =rang 3--
--COK= rang 1--
--VLA= FőLeader--
--Autóker =rang 1--
--Bírósági elnök--

-- Roncsderby biznisz--
--Paintball  Biznisz-

~~Grobális Moderátor : By Dave~~


Nem elérhető Arnold Knight™

  • Veterán
  • *
    • Hozzászólások: 1452
    • IG név Jack_Bauer
Válasz #14 Dátum: 2018. április 19. - 15:07:17
Nem kell hogy én legyek a lader vagy bármi is, nekem elég ha ott dolgozok, nemzavar eggyáltalán hogy mien rankom van vagy akármi, csak tudjak segíteni, a többi nemérdekel.
Ez a pályázat pedig a leaderért megy.

Nem!
Azt mondom hogy ez a hozzá állás nem jó.
Az a kevés player aki játszik annak is elveszitek a kedvét mert fórumon csak a tukmákodás van, hogy ilyen hiba olyan hiba, nem kell ezen vacillálni meg kell csinálni és kész.
Mit kell fikázni másik hogy ír, OKA? az nem mondja senki hogy miért, mert 12-14 órákat dolgozok az nem ugy látom már a dolgokat, de segítenék nektek az ez van.
ennnyi

Nem kritizálná senki az íráskészséged, ha sima hozzászólásban követnél el helyesírási hibákat.
Ez egy pályázat, elvárható szerintem, hogy a jelentkezők annyira komolyan vegyék, hogy ügyelnek arra, hogy amit leírnak abban ne legyen helyesírási hiba.
Másrészt az, hogy tele van helyesírási hibával és így küldöd be tükrözi a hozzáállásod a pályázathoz.

Ha meg 12-14 órát dolgozol IRL, akkor nyilván nem tudnál elégséges időt a frakcióra szánni mint leader és így még jobban nem támogatom!
« Utoljára szerkesztve: 2018. április 19. - 15:09:47 írta »Jack Bauer« »