Bratva

RussianBoss · 508

Nem elérhető RussianBoss

  • Grove Street Family
  • Kezdõ fórumozó
  • *
    • Hozzászólások: 5
Dátum: 2018. március 31. - 11:21:24

Karakterem története :
1990.08.30-án születtem Los Santosban. Édesapámat körözték az országban így elkellett menekülnünk az országból. Las Venturasban élek immáron 17 éve. Úgy ismerem ezt a város mint a tenyeremet. Édesanyám Eszter, nagyon szeretett engem de sajnos már meg halt. Sose voltam rossz tanuló, általában vagy 4-es vagy 5-ös tanuló voltam mindig. Sokat jártunk bulizni a haverokkal ez a tanulásom árára ment sajnos. Az érettségi után nem mentem továbbtanulni hanem elkezdtem dolgozni.... Rengeteg helyen dolgoztam. Kiskorom óta rajongtam az autókért, így autószerelőként is dolgoztam. Majd pedig riporter voltam a helyi rádió állomásnál. Ezek után munkanélküli lettem. Életem munkanélküli szakaszában elkezdtek foglalkoztatni a világ másik pontjai. Így összeszedtem minden pénzem majd nekivágtam a világnak. Rengeteg helyre elutaztam. Visszamentem Oroszországba is voltam Japánban... Mikor hazatértem senki sem volt otthon, a szomszédoktól tudtam meg, hogy édesapám is meghalt. Ezután nagyon lezuhantam, inni kezdtem... egy sötét
korszaka jött az életemnek.

Találkozásom a Bratvaval.

Mint említettem régen sokat jártam bulizni. Egyik haverom hívására néztem el a város legmenőbb helyére, a PigPenbe. Amikor beléptem rögtön láttam, hogy ez egy sokkal igényesebb hely. Szép zene szólt, a táncosok is jól néztek ki. Nem kellet könyörögni, rögtön bulizni kezdtünk a haverokkal. Ezek után úgy döntöttem , hogy kimegyek pihenni. Kint szétnéztem és láttam pár biztonsági őrt és pár szép autót. Nagyon megtetszett, hogy ilyen igényes ez a hely. Ezek után visszamentem. Folytattuk a bulizást... Nemtudom már hogyan de odakeveredtem a pultos mellé(férfi volt) elkezdtem vele beszélgetni, nagyon megtaláltuk a közös húrt. Ő is érdeklődött az autók iránt, őt is érdekelték a fegyverek, a sportok stb... Sokáig beszélgettünk még majd pedig kimentünk a bár elé szusszanni egyet. Nem sok változott, ott álltak a biztonsági őrök ugyanúgy. A pultos annyit súgott a fülembe, hogy nézzek szét alaposan de ne feltünően. Szétnéztem majd a tetőn megláttam két helikoptert és mellette 3 öltönyös férfit. Jobban koncentráltam a férfiakra majd megláttam az egyiknél egy pisztolyt. Kicsit megijedtem, hogy kifognak rabolni vagy valami. A pultos megnyugtatott, hogy ők velünk vannak. A történtek után úgy döntöttem, hogy hazamegyek. Otthon lefekvés elött azon gondolkoztam, hogy vajon mit akarhattak azok az öltönyös férfik. Végülis nem jutottam semmire, majd pedig elaludtam... Másnap mikor felkeltem rájöttem, hogy lehet hogy ez az egész valami szabályon kívüli dolog lehet. Megkerestem Anatoly barátom akit nagyon régen ismertem. Ő mondta el, hogy valójában ez a Bratva. Felajánlotta, hogy csatlakozzak a családhoz de én nem így tettem. Pár hónap múlva a rendőrök szinte az egész Bratvát lecsukták, nem sok ember maradt. ezért úgy döntöttem, hogy Anatoly tiszteletére megpróbálom újra megszervezni a Bratvát.


Maffia infók :

A Bratva nem csak egy szervezet, a Bratva maga a család. A család tagjai szintén Bratvák. ((Tehát ha valaki azt mondja magáról, hogy ő Bratva az teljes mértékben helyes.)) A Brratván belül vannak kiérdemelhető tetoválások, ezeket a Bratva feje varrja fel. Ha egy ember bekerül a Bratva családba kap egy tetoválást. (kép) A Bratva egy kegyetlen család, testvéri összetartás jellemzi és az arulást nem tűri. Ha bárkit áruláson kapnak rögtön megölik Bratva módszerekkel. A Maffiának mindenbe van beleszólása, háttérben ő irányítja a várost, fülesei vannak korrupt rendőröktől... de mindezt úgy, hogy senki se tudja. Folyamatos harcban áll a többia maffiával. Verseng, hogy megszerezze a csempészektől a fegyvereket, drogokat...

Terveim a frakcióval :

Elsőrsorban szeretnék minél több embert belevonni ebbe a közösségbe.Szeretnék kiépíteni egy nemcsak rp hanem egy baráti közösséget is. Egy olyan maffiát hoznék létre ami teljes mértékben tükrözi az IRL dolgokat. Szeretném a maffiával uralni a várost, irányítani a fegyverkereskedelmet.

Tagfelvétel követelménye :

Visszautalván előző mondataimra, szeretnék minél több embert bevonni az rp-be. A tagoknak mindenképpen ismerniük kell a Bratva eredettörténetét, ezenfelül a család szabályait. Ismerniük kell pár alap orosz szót. Fontos, hogy legyen egy orosz nyelvtudásuk. (( könyvesbolt, és 100% orosz))

TGF menete :

Először is az úriember valamilyen kapcsolat által fel keresne minket és el kezdenénk vele beszélni. Fontos , hogy valakivel a családból legyen valami kapcsolata vagy ismerjen legalább egy embert mert ha netán a családból ajánlják őt fel akkor az aki fel ajánlotta az fogja érte viselni a felelősséget. Be hivatnánk szépen az irodába majd el kezdenénk vele beszélgetni. Ha meg felelőnek tartanánk akkor elösször sima alkalmazottnak vennénk fel aki nem tudd a maffiáról semmit amíg nincs be avatva.

Maffia beavatás menete :

Családból egyesével lennének be avatva az emberek. Beavatásnál először is az egyik embert akit be akarunk avatni azt egy kicsit arréb hívjuk majd meg mondjuk neki , hogy hozzon ide egy kocsit. Ez után szépen be szálna hátra a kocsiba és be kötöznénk a szemét. El vinnénk ki a dokkokhoz majd ásatnánk vele egy gödröt , meg félelmitenénk stb stb. Ezek után meg vissza temetetnénk vele a gödröt ami ásott majd szépen el magyaráznánk neki , hogy kik vagyunk mi és mivel foglalkozunk.

Gyakran használt szavak((illik tudni))

Üdvözlöm ( dobro pozhalovat')

 Viszlát ( do svidaniya )

drog ( narkotiki )

fegyver ( oruzhiye )

Uraim ( gospoda )

főnök ( boss )

újonc ( novobranets )

barátom ( Moy drug )

Autó ( avtomobil' )

Igen ( da )

Nem ( nyet )

Rangok és Feladatkörök :

Storozh
Ő az új bizronsági őr. Senki nem ismeri. Feladata a bár védelme illetve részeg emberek "kidobása".

Novobranets
Ő az "újonc" nem sok feladata van még, mivel nem bíznak benne. Inkább csak segít a felette állóknak.

Rebenok
Ő a "gyermek". Már egy rangal feljeb lépett. Ismerik őt és bíznak benne. Ő már részt vehet akciókban is. Fő feladata az alatta állók figyelése.

Soldat
Ő az úgynevezett "katona". A főnök már kezdi értékelni a munkáját. Vezethet kisebb akciókat illetve dolgozhat egyedül is. Ő felel a maffia drog ügyeiért. Fő feladata a kisebbek szemmel tartása, nehogy valaki elárulja a Bratvát.

Desnitsa
Ő a főnök "jobbkeze". Szinte mindenért ő felel. A Főnök teljes mértékben megbízik benne, tudják egymás összes titkát. Ő helyettesíti a főnököt ha esetleg kórházba van vagy elutazik. Minden akciót vezethet egyedül. Mindenki felnéz rá. Tudják, hogy neki van a legnagyobb tekintélye a főnök szemében.

Golova
Mint azt a neve is mutatja ő a maffia "feje". A legrégebbi tagja a családnak. Ő egy amolyan apa. Mindenki felnéz rá, mindenki tiszteli. A Bratva tetoválásokat ő varrja fel. Nem nagyon mutatkozik kisebb Bratvákkal csak bevetéskor. Mindenki az ő parancsát követi. Ha bárki ellenszegül a parancsának az megtorlásban részesül. Az ő szavához képest még a Desnitsa szava sem ér semmit. Kilétéről csak a jobbkéz tud de lakhelyéről még ő se.




Miért engem válasszatok?

Van tapasztalatom maffia ügyben. Több szerveren is voltam maffia tag. Az orosz maffiának még al-leadere is voltam. Nagyon sokat tudok mind az orosz mind a többi maffiáról. Igazából nagyon érdekelnek ezek a dolgok. Aktív tudnék lenni. Megpróbálnék nem csak egy munka hanem egy rp lehetőséget is kínálni az embereknek. Egy olyan maffiát szeretnék létrehozni ami valóban tükrözi az IRL dolgokat.

Természetesen, ha tetszik a pályázatom, a nagyközönségnek. Akkor újabb infókat irok bele, mint például: jármű park, skinek, fegyverek és egyéb szükségletek a frakció számára.

Köszönöm hogy végig olvastad a pályázatomat, ha tetszik akkor kérlek támogass, ha pedig nem akkor ird le miért nem!



Nem elérhető Denny ✔

  • og
  • Õskocka
  • *
    • Hozzászólások: 3170
    • IG név Denny Brasco
Válasz #1 Dátum: 2018. március 31. - 12:30:36



Nem elérhető Farder Gates

  • Überkocka
  • *
    • Hozzászólások: 5070
  • [FA]Rder
Válasz #2 Dátum: 2018. április 12. - 15:41:51
Helyezem

NUT BEN JAOSZ?

>> 19 << Farder Gates >> 19 <<




Pályafutásom:
TS3 Moderátor
Fórum Globális Moderátor
Beta Tester

Örök AdminSegéd (2018. 03. 08.)
Admin 1 (2018. 03. 13.)
Admin 2 (2018. 03. 25.)
Admin 3 (2018. 04. 22.)
Admin 4 (2018. 05. 12.)
FőadminSegéd (2018. 06. 11.)
Főadmin (2018. 07. 01.)