.:: Büntetési tétel változások ::.

DENARO™ · 1130

Nem elérhető DENARO™

  • Überkocka
  • *
    • Hozzászólások: 4820
  • Brasco Leader
Dátum: 2018. április 16. - 21:31:52

Jóestét!

Mivel lassan itt a nyár, és kevés a szabad ideje az embereknek és a játékot élvezni szeretnék nem mindig hosszasan akár egy jailben tölteni, ezért teljesen átszerveztük a büntetési tételeket.  Admin Jail tekintetében a maxium kiszabható büntetés 1 óra. (súlyos szabályszegések esetén). Minden más kisebb szabályszegés esetén 20 perc.  Új törvénykönyv született. Itt a legsúlyosabb törvénykönyv büntetési idő maximum 20 perc. A Wikipédia fülön megtalálható az új törvénykönyv.


(darthveder)


Nem elérhető Nunez_Aveiro

  • Überkocka
  • *
    • Hozzászólások: 3976
    • ClassRPG
Válasz #1 Dátum: 2018. április 16. - 21:59:16
Wut?  :D



Nem elérhető Pedro💯

  • Überkocka
  • *
    • Hozzászólások: 4983
    • IG név Pedro Marquez
    • Tumblr
Válasz #2 Dátum: 2018. április 17. - 13:21:48
Ennek amúgy így mi értelme? Megint az lesz, hogy nincs súlya a büntetésnek, mindenki csal, szabályt szeg, szétlövi a szervert, mert ezek a büntetések körülbelül az "enyje benyje" szintjén vannak.
Nagyon rossz irányba halad a szerver, mióta megint itt vagy, Denaro... A global unbannal, a cuccvisszaadással, és ezzel egyáltalán nem lesz több játékos.

Jelenleg inaktív
Név: Pedro Marquez
Nem: Férfi
Születési hely: Kuba, Havanna
Születési idő: 1974. június 03.
Államba történő bevándorlás: 1993. július 07.
Foglalkozás: SASD Sheriff
Foglalkozás betöltésének kezdete: 2017.12.20.
Korábbi munkahelyek: NAV Vezérezredes, Katona Vezérezredes, Rendőr Százados
nocoolnamesleft.tumblr.com


Nem elérhető Kenny McCormick

  • Kezdõ fórumozó
  • *
    • Hozzászólások: 8
    • IG név Kenny McCormick
Válasz #3 Dátum: 2018. április 17. - 16:36:55
Ennek a cuccvisszaadásnak röviden elmondva, semmi értelme nem volt. Manana amit régen (2010-2011 környékén) nagyon sokan árultak, egyetemben a robogóval ahhoz képest most egy nagy nulla, hiszen IG stat-os kép nélkül dobáljátok a játékosoknak a milliókat és az autót, amire régebben nagy volt a kereslet mostanra pedig semmennyi. Global UB-nak szintén nem volt semmi értelme, a korábban bannolt játékosokat szó nélkül vissza engeditek, még a trollokat is hogy ismét elvegyék a többi játékos élményét és kedvét a szervertől, majd abból az átlag 10 játékosból legyen 4-5 vagy még annyi sem. Nagyon rossz irányba halad a szerver, de nagyon.



Nem elérhető Paul O'Neill ™ [Kosztó]

  • Fórumprice
  • *
    • Hozzászólások: 1940
Válasz #4 Dátum: 2018. április 17. - 19:40:32
A global unbannal, a cuccvisszaadással, és ezzel egyáltalán nem lesz több játékos.

Ugyanezt mondom én is  :D

Oktatóleader
2010. február - 2010. április
2011. augusztus 1. - 2013. március 2.
2013. június 22. - 2013. október 1.

Tûzoltóság újraszervezõje
2014. Január 26 - 2014. Február 16.

Kormány leader
2014. Január 3 - 2014. július


Nem elérhető DENARO™

  • Überkocka
  • *
    • Hozzászólások: 4820
  • Brasco Leader
Válasz #5 Dátum: 2018. április 18. - 07:03:44
Ennek amúgy így mi értelme? Megint az lesz, hogy nincs súlya a büntetésnek, mindenki csal, szabályt szeg, szétlövi a szervert, mert ezek a büntetések körülbelül az "enyje benyje" szintjén vannak.
Nagyon rossz irányba halad a szerver, mióta megint itt vagy, Denaro... A global unbannal, a cuccvisszaadással, és ezzel egyáltalán nem lesz több játékos.

Azért halad megint mert itt vagyok? :) vicces. Tudod ez nem csak az én egyéni döntésem mielőtt azt hinnétek. Mindenről szavazás volt af-en, de nagyon szívesen abba hagyom az egészet, és nem fogom a szabad időmet erre áldozni akkor, ha ezt kapom vissza, hogy megint itt vagyok és megint én vagyok az oka. A vitába nem megyek bele. Teljesen felesleges bármit csinálni itt, mert csak a kiritkát kapja az ember.  Szóval itt mától befejeztem az egészet.  Bíráltok de egyikőtök sem játszik aktívan. Ez a vicces az egészben, én meg munka mellett rááldozom a szabad időmet, és itt mindenki okoskodik, de senki nem csinál semmit, nem tesz bele semmit. Ezért tartunk itt. Nem azért mert itt vagyok meg cucc visszaadás volt. Hanem ez a mentalitás, hogy nem játszó emberek megmondják mindig a tutit. Vezessétek akkor ti a szervert! Öljetek bele ti energiát. Részemről befejeztem.
« Utoljára szerkesztve: 2018. április 18. - 07:09:30 írta DENARO™ »

(darthveder)


Nem elérhető Kenny McCormick

  • Kezdõ fórumozó
  • *
    • Hozzászólások: 8
    • IG név Kenny McCormick
Válasz #6 Dátum: 2018. április 18. - 11:12:47
Denaro, most gondolj bele. Csak úgy adtok mindenkinek egy járművet és 5 millió forintot, ahelyett hogy saját kezűleg termelné ki ezt az egészet, pláne hogy még azoknak is adtok, akiknek több járművük, milliárdjuk van. Nem tudom mekkora tévhitben élsz hogyha azt hiszed, egy globális UB után több játékos lesz a szerveren mint átlagban szokott lenni. Leadásos sztoridhoz meg annyit, ha ezen megsértődsz mert nem birod elviselni a kritikát amit Pedro írt, akkor hajrá. Szerintem egy AC-nek tűrnie kéne a kritikákat ha építő jellegű, ha nem és nem több mondaton keresztül siránkozni, Class az Clint korszakában volt az igazi, a mostani pedig egy utánozott ratyi (szerintem).
« Utoljára szerkesztve: 2018. április 18. - 11:15:21 írta Kenny McCormick »



Nem elérhető Krisztofer V. Snowden

  • 2014-2018 ClassRPG Developer
  • Veterán
  • *
    • Hozzászólások: 1348
  • Second Most Hated Developer
Válasz #7 Dátum: 2018. április 18. - 12:14:38
Denaro, most gondolj bele. Csak úgy adtok mindenkinek egy járművet és 5 millió forintot, ahelyett hogy saját kezűleg termelné ki ezt az egészet, pláne hogy még azoknak is adtok, akiknek több járművük, milliárdjuk van. Nem tudom mekkora tévhitben élsz hogyha azt hiszed, egy globális UB után több játékos lesz a szerveren mint átlagban szokott lenni. Leadásos sztoridhoz meg annyit, ha ezen megsértődsz mert nem birod elviselni a kritikát amit Pedro írt, akkor hajrá. Szerintem egy AC-nek tűrnie kéne a kritikákat ha építő jellegű, ha nem és nem több mondaton keresztül siránkozni, Class az Clint korszakában volt az igazi, a mostani pedig egy utánozott ratyi (szerintem).
Kifejtenéd hogy miért utánozott ratyi?


"A nézõtérrõl, a helyedben kussolnék!"
"Nem cheaterek védőszentje" by DENARO
Mintát MINDIG használjatok ha topikot nyittok! Bugokat pedig ne szerveren hanem a fórumon a bugok topikba jelezzétek és mihamarabb javítjuk
   


Nem elérhető Kenny McCormick

  • Kezdõ fórumozó
  • *
    • Hozzászólások: 8
    • IG név Kenny McCormick
Válasz #8 Dátum: 2018. április 18. - 12:48:42
Persze, amint hazaérek szívesen kifejtem neked ha annyira szeretnéd (16:30 - 17:00 nagyságában).
« Utoljára szerkesztve: 2018. április 18. - 12:50:14 írta Kenny McCormick »



Nem elérhető DENARO™

  • Überkocka
  • *
    • Hozzászólások: 4820
  • Brasco Leader
Válasz #9 Dátum: 2018. április 18. - 16:57:01
A kritikát elviselem azoktól akik játszanak de amikor olyanok kritizálnak dolgokat akik tobb vezetes óta nem jatszottak azoktol nem. Másrészt nem azért nincs player mert global ub es cucc visszaadas volt. Többet nem lesz részemről cucc visszaadas sem global ub. A kevesebb buntetesi idő nem rossz dolog, nyilván aki evvel visszaél zsinorba annyiszor fog egy orakat ülni.

(darthveder)


Nem elérhető Tom Camorra ™

  • Veterán
  • *
    • Hozzászólások: 1359
  • pro
Válasz #10 Dátum: 2018. április 18. - 17:15:27
A kritikát elviselem azoktól akik játszanak de amikor olyanok kritizálnak dolgokat akik tobb vezetes óta nem jatszottak azoktol nem. Másrészt nem azért nincs player mert global ub es cucc visszaadas volt. Többet nem lesz részemről cucc visszaadas sem global ub. A kevesebb buntetesi idő nem rossz dolog, nyilván aki evvel visszaél zsinorba annyiszor fog egy orakat ülni.

nem miattad lett ez. ha már glob ub után sem jön fel egy volt banned ember sem, akkor ott már nagy a baj.

most így, hogy 4 en vannak fent senki nem fog azért felmenni, hogy legyenek 5-en :D hát igen ilyen ez a mentalitás. semmit nem tudsz csinálni. ezt a játékot többen kell játszani, azért multiplayer.

ebből a 4 emberből ha megszakadsz se fogsz csinálni újra 40-50-et. max, ha újranyittok nyáron. tanulni kell a hibából, elsősorban életképes adminokat kellett volna megválasztani. ez már el van baszva...szarból várat nem lehet építeni.

Ez Vok Élesbe
                

" Ellenséget nem szándékosan szerzel. Gyakran az irigység teremti õket. "
Morgan Rice


Nem elérhető Kukás Matteo™

  • Veterán
  • *
    • Hozzászólások: 1318
    • IG név Matteo D. Dueno
Válasz #11 Dátum: 2018. április 18. - 17:19:14
Igaza van Tomnak, max úgytudsz több playert ha behírdeted valahol, szólsz egy Youtube celebnek báttya segítsé már vagy vmi. de így nem.


Kezdet: 2011
Yakuza Leader [2év]
Ballas Leader
Vagos Leader
ÖrökAdminsegéd by:Adminteam
TS3 Moderátor By: Tommy Cortez
Jelenlegi Frakcióm:
Yakuza [Leader]



Nem elérhető Nunez_Aveiro

  • Überkocka
  • *
    • Hozzászólások: 3976
    • ClassRPG
Válasz #12 Dátum: 2018. április 18. - 17:50:53
nem miattad lett ez. ha már glob ub után sem jön fel egy volt banned ember sem, akkor ott már nagy a baj.

most így, hogy 4 en vannak fent senki nem fog azért felmenni, hogy legyenek 5-en :D hát igen ilyen ez a mentalitás. semmit nem tudsz csinálni. ezt a játékot többen kell játszani, azért multiplayer.

ebből a 4 emberből ha megszakadsz se fogsz csinálni újra 40-50-et. max, ha újranyittok nyáron. tanulni kell a hibából, elsősorban életképes adminokat kellett volna megválasztani. ez már el van baszva...szarból várat nem lehet építeni.

Ez nagyon igaz.

Annyival kiegészíteném, hogy kb semmi változtatás nem történt. Amit mi csinaltunk tobbek kozott Akossal, Krisztoferrel es a tobbiekkel, abbol semmi nem lett berakva, hanem visszanyultatok a originalhoz, és csináltatok par uj cuccot aminek semmi ertelme nem volt. Kiálltatok egy osszehányt szeroszabályzattal.
Felajánlottam Hendrooxnak, hogy segitek neki, ő nem kér belőlem, fizeti a bérlést, közben a 3/4 bagázst nem érdekli az egész.
« Utoljára szerkesztve: 2018. április 18. - 17:57:12 írta nunez »



Nem elérhető Kukás Matteo™

  • Veterán
  • *
    • Hozzászólások: 1318
    • IG név Matteo D. Dueno
Válasz #13 Dátum: 2018. április 18. - 18:00:13
Ez nagyon igaz.

Annyival kiegészíteném, hogy kb semmi változtatás nem történt. Amit mi csinaltunk tobbek kozott Akossal, Krisztoferrel es a tobbiekkel, abbol semmi nem lett berakva, hanem visszanyultatok a originalhoz, és csináltatok par uj cuccot aminek semmi ertelme nem volt. Kiálltatok egy osszehányt szeroszabályzattal.
Felajánlottam Hendrooxnak, hogy segitek neki, ő nem kér belőlem, fizeti a bérlést, közben a 3/4 bagázst nem érdekli az egész.

régi adminok jobbak voltak mint a mostaniak. mostaniak fele fosik bele..tisztelet a kivételnek.


Kezdet: 2011
Yakuza Leader [2év]
Ballas Leader
Vagos Leader
ÖrökAdminsegéd by:Adminteam
TS3 Moderátor By: Tommy Cortez
Jelenlegi Frakcióm:
Yakuza [Leader]



Nem elérhető Pedro💯

  • Überkocka
  • *
    • Hozzászólások: 4983
    • IG név Pedro Marquez
    • Tumblr
Válasz #14 Dátum: 2018. április 18. - 18:41:45
Azért halad megint mert itt vagyok? :) vicces. Tudod ez nem csak az én egyéni döntésem mielőtt azt hinnétek. Mindenről szavazás volt af-en, de nagyon szívesen abba hagyom az egészet, és nem fogom a szabad időmet erre áldozni akkor, ha ezt kapom vissza, hogy megint itt vagyok és megint én vagyok az oka. A vitába nem megyek bele. Teljesen felesleges bármit csinálni itt, mert csak a kiritkát kapja az ember.  Szóval itt mától befejeztem az egészet.  Bíráltok de egyikőtök sem játszik aktívan. Ez a vicces az egészben, én meg munka mellett rááldozom a szabad időmet, és itt mindenki okoskodik, de senki nem csinál semmit, nem tesz bele semmit. Ezért tartunk itt. Nem azért mert itt vagyok meg cucc visszaadás volt. Hanem ez a mentalitás, hogy nem játszó emberek megmondják mindig a tutit. Vezessétek akkor ti a szervert! Öljetek bele ti energiát. Részemről befejeztem.

Semmilyen érvet nem hoztál fel, hogy miért volt jó dolog a global ub, a cuccvisszaadás, vagy a büntetések idejének csökkentése. Jelenleg nem csinálsz mást, csak mártírkodsz. Just sayin'.

De én azért megpróbálkozom egy érveléssel:
Amikor Hendroox újraindította a szervert, én is megpróbálkoztam vissza térni és el is szerettem volna vállalni egy frakciót, amit meg is kaptam, de sajnos le kellett mondanom családi okok miatt, így csak a fórum maradt (a többieknek mondom, hogy a gmodot egyébként megszavazták nekem, én nagyon szívesen el lettem volna bármilyen jogok nélkül is), amelyet viszont szívesen olvasok és gyakran próbálok is a szerver javára tenni tanácsokkal, ötletekkel. A visszatérés azért nem valósult meg, mert közben elkezdődött az egyetem, mellette dolgozom, és gyakran 7-8 körül érek haza, amikor meg már élni nincs kedvem, nem hogy a gép előtt ülni.
Korábban egyébként többször gondolkoztam rajta, hogy szívesen megpróbálkoznék a szerver vezetésével (ha már Clint idején többször sem szavaztátok meg nekem a főadmin jogot), de úgy gondolom, hogy a sikerhez megfelelő támogatást és csapatot kellene összeszednem, amely elsősorban ott indulna, hogy nem ClassRPG vagy ClassGF lenne, és lehet, hogy nem is SA:MP lenne, úgyhogy az is megeshet, hogy teljesen felesleges lenne belekezdeni a dologba, mert a ráfordított pénz (és itt nem csak a fenntartásra gondolok) nem térül meg semmilyen formában sem; még dicsekedni sem lehet az önéletrajzban, hogy egy játékban volt egy szerverem amin 100-150 játékos játszott. Az MTA-ban Tamásival pedig nem lehet felvenni a versenyt.
Ellenben viszont a te ötleteid – mint ahogyan említettem – az elmúlt jó pár évben nem álltak másból, csak a cuccvisszaadásból (amellyel egyébként nem lenne baj, ha előtte nem lett volna nullázás), a global ub-ból (valószínűleg aki örökbant kapott, és az ub kérelem ellenére sem vettétek le róla, az tett is érte, hogy így legyen), és most egy "újkeletű" dologból, a büntetések csökkentéséből. Clint ötlete sem vált be, amikor kitalálta, hogy az örökbant büntetőpontokra lehessen kiváltani, mert majdnem mindenki csalt – logikus, hogy ez sem azt fogja eredményezni, hogy több játékos lesz, csak azt, hogy több lesz a kihasználás. Szerverkontrollerként másképp kellene cselekedned: meghallgatni a közösség véleményét (tehát azokét is, akik nem játszanak már itt!), e köré terelni a fejlesztéseket, új arculatot és marketinget csinálni a szervernek, és még sorolhatnám.
Kívülről egyébként a játékosoknak az látszik, hogy minden ilyen ötletért te felelsz, nem pedig az, ezeket adminteam szavazta meg (legalábbis személy szerint reméltem, hogy a többségnek van annyi esze, hogy ezeket nem hagyta). Lehet, hogy jobban járnál, ha ezeket az ötleteket (ami még mindig a te fejedből pattan ki!) megszavaztatnád a játékosokkal, hisz rajtuk csattan egy-egy hülyeség, amit te/ti kitaláltok.

peace!

Jelenleg inaktív
Név: Pedro Marquez
Nem: Férfi
Születési hely: Kuba, Havanna
Születési idő: 1974. június 03.
Államba történő bevándorlás: 1993. július 07.
Foglalkozás: SASD Sheriff
Foglalkozás betöltésének kezdete: 2017.12.20.
Korábbi munkahelyek: NAV Vezérezredes, Katona Vezérezredes, Rendőr Százados
nocoolnamesleft.tumblr.com