Tamas Szallai Katonaság pályázata.

Tamas_Szallai · 352

Nem elérhető Tamas_Szallai

  • Kezdõ fórumozó
  • *
    • Hozzászólások: 1
Dátum: 2018. április 10. - 18:40:10
Rólam.

Sziasztok szerintem nagyon sokan ismertek engem ki is vagyok. De jobban bemutatkozok mindenkinek. 22 éves vagyok a valódi életben is ez a nevem. Suliba már nem járok mert el végeztem amit akartam. Járműfényező szakmával rendelkezek. Mióta végeztem a sulival azóta dolgozok. Jelenleg sofőrként dolgozok, tejet szállítok magyarországról szlovákiába minden nap. Amióta megnyílt a szerver azóta játszok. Nagyon szeretem ezt a szervert. Nagyon sok helyen voltam leader. Nagyon sok haverommal irányítottam, ezután sajna bezárt a szerver. Szerver zárás előtt Katonaságot vezettem a haverokkal, ezért is szeretném hogy folytatódjon tovább a katonaság. Kedvenc frakcióm. Sajnos a munka miatt nem tudok már 5-8 órákat fent lenni a szerveren, munka után  sokat tudok fent lenni. 4-5 órát kb. Előre is köszönöm a támogatásokat.

Miért van szükség a katonaságra ?
Sok ember szerint nincs szükség a katonaságra, de szerintem van szükség a katonaságra.
Egy ilyen frakció kell a szerverre. Szükség van az olyan emberekre akik szolgálatban vannak és ha baj van akkor ott vagyunk és segitünk a rendvédelemnek. Mint katonáknak az lenne a legjobb harci feladat hogy be segitsenek a rendvédelemnek ha baj van, legjobban a fegyverszállításra. Fegyverszállítás el végeznénk mi mint katonák, hisz régebben is a katonaság végezte mindig.



Célom a frakcióval szemben.
Egy nagyon jó RP-s személyzetet szeretnék rendezni.


Frakcióval kapcsolatos dolgok.
A fegyvereket ugyan azokat szeretném amik voltak eddig is.
A rangfokozatokat is ugyan azokat akarnám.
A bázis maradna ott ahol eddig is volt, hiszen az a leges legjobb hely a katonaságnak.
Felvételt ugyan úgy szervezném ahogy eddig is. Szeretném vissza hozni a régi csapatomat és egy pár új ember még mellé.



Előre is köszönöm a támogatásokat, és köszönöm hogy elolvastad!






Nem elérhető Farder Gates

  • Überkocka
  • *
    • Hozzászólások: 5070
  • [FA]Rder
Válasz #1 Dátum: 2018. április 12. - 15:35:35
Egyelőre nem lesz új főfrakció.

Helyezem
« Utoljára szerkesztve: 2018. április 12. - 15:37:47 írta Farder Gates »

NUT BEN JAOSZ?

>> 19 << Farder Gates >> 19 <<




Pályafutásom:
TS3 Moderátor
Fórum Globális Moderátor
Beta Tester

Örök AdminSegéd (2018. 03. 08.)
Admin 1 (2018. 03. 13.)
Admin 2 (2018. 03. 25.)
Admin 3 (2018. 04. 22.)
Admin 4 (2018. 05. 12.)
FőadminSegéd (2018. 06. 11.)
Főadmin (2018. 07. 01.)