DayDay - G' Blocc BD's / No Lackin Gang

DayDay · 618

Nem elérhető DayDay

  • Újonc
  • *
    • Hozzászólások: 29
Dátum: 2018. február 06. - 22:16:15
G' Blocc Black Disciples
Sziasztok!
A nevem DayDay(Shondale Banks). Mivel még van elérhető illegális frakció & bár nem annyira szívesen de ahogy látom bandát is lehet pályázni ezért élnék a lehetőséggel.

Hogy miért?:
Nagy szenvedélyem a banda rp, és a  szerveren is ezt szeretném, de a jelenleg egyetlen hiteles banda sincs a szerveren. Ezzel természetesen nem megsérteni szeretnék senkit, nincs is baj azzal ahogy a leaderek vezetik a szervezeteket, az övék, úgy csináljak ahogy akarják. Viszont bőven messze állnak a realitástól. Szeretnék egy olyan bandát létrehozni, ami a játék adta lehetőségekből a leghitelesebben adja vissza a valóságot.

Miért én?: 
Bizonyára sokatokban felmerül a kérdés, hogy egyáltalán ki vagyok? Nos, a nevem DayDay, rólam annyit érdemes tudni, hogy kb 6 éve játszok roleplay szervereken (kisebb - nagyobb megszakításokkal), és mindig is a bandásat alakítottam. Mivel nagy szenvedélyem a hip-hop/rap zene, ezért az elmúlt évek alatt rengeteget megtudtam az igazi utcai bandákról. Ezt a tudást felhasználva szeretnék létrehozni egy olyan frakciót, ahol igazi banda rp megy.

Rólam:
Mint már említettem, a nevem DayDay, 2012 óta játszok roleplay szervereken, rengeteg néven futottam. 20 éves vagyok, kb 12 éves korom óta nagy szenvedélyem a hip-hop és a rap zene, ennek köszönhetően rengeteget tudtam meg az utcai bandákról, szlengekről, utcai kódexekről stb. Bár az elmúlt 1-2 évben nem igen játszottam (nem nagyon volt hol/kivel), de nem hinném, hogy ez bármit is levonna a tudásomból. Több szerveren is megfordultam, sok bandát irányítottam, általában jó kis csapatot tudtam összerántani. Ezek legtöbbször non-script bandák voltak olyan szervereken, ahol csak így lehetett, ezáltal még jobban beletudtam tanulni. Túl sokat nem szeretnék ide írni, sokkal inkább a tettek embere vagyok

A bandáról:
A már létező Black Disciples utcai banda után, ez a G' Blocc Black Disciples & No Lackin Gang elnevezést kapta. A G Blocc a Ganton Block-ot takarja, míg a BD's a hovatartozást (Black Disciples). A No Lackin Gang (NLG) pedig magukat a srácokat akik a G' Blocc-on élnek és a BD's bandába tartoznak. Fő bevétel forrás a kábítószer terjesztése, zsarolás, illetve a fegyveres rablás. A No Lackin Gang jelenleg is fut, de mint a GSF-hez tatozó albanda. Amennyiben megkapom mint frakciót, ez változna, és egy különálló bandává nőné ki magát (Black Disciples). A NLG jelenleg 3 tagot számlál, de ez természetesen nőne. Mindezen túl a bandában hivatalos rangok nincsenek, mivel IG javarészt együtt nőttünk fel, barátok vagyunk és csak egymásra számíthatunk, így egyenlő mindenki. Tekintettel a névre (BD's), mi színek helyett banda jelekkel, bemondásokkal azonosítjuk egymást((bár a játékban hivatalos ellenségünk nincs & mind ismerjük majd egymást, a valóságban ez így megy))
Mivel a tagok egytől egyik egymásra utalva nőttek fel az utcán, teljesen más az érték rendjük.Mi nem megyünk warozni, nekünk egy területünk van, és az a G' Blocc. Mivel nem célunk az eszeveszett gyilkolás, ha elkapunk a blokkunkon, és nincs nálad amivel megvédhesd magad, jobb ha magadtól átadod az ékszereid és a pénzed, akkor talán megúszod egy figyelmeztetéssel. Ha nem, akkor bizony kapni fogsz 1-2 pofont, és a cipőd is leraboljuk ha olyan.


Hogyan válhatsz taggá?
Tekintettel a hitelességre, nálunk nem úgy működnek/fognak működni a dolgok, hogy kamu kosárlabda csapatnak álcázva magunkat TGF-et hirdetünk a benzinkúton. Aki tag szeretne lenni, annak engem kell megtalálnia, és lenyűgöznie. Ami annyit tesz, hogy tudnod kell rp-zni vagy ha kezdő vagy, látnom kell azt, hogy próbálkozol és igyekszel minél jobban elsajátítani a banda rp-t. Miután ez megtörtént köteles vagy írni egy rövid karakterlapot/háttér sztorit a fórumrészünkbe ahol bemutatod a karaktered (ennek lenne minta).  Meg kell tanulnod néhány szlenget / utca kódot, mivel ezeket IC használjuk beszélgetésekben.  Továbbá a karakterednek 15-27 éves kor között kell lennie, és lehetőleg legyen afro-amerikai.

Azonnali kizárással jár:
- ha átmész fegyver rp-be.
- ha ooc sértegeted / kibeszéled a társaid.
- a csapatra kiható döntések önkényes meghozása
- a csapat jó hírének rontása (amennyiben túl sok rád más játékosoktól a panasz kizárunk.)

Amit szeretnék:
Amennyiben megkapnám a frakciót, szeretnék kérni egy fórumrészt, ahol:
- a kisebb-nagyobb történéseket osztanánk meg képek formájában
- a karaktereink kerülnének bemutatásra
- ha éppen gyilkosságra adjuk a fejünk, az összetettebb tervezés bemutatására
- az általam összeválogatott skin pack kapna helyet a tagoknak
- a bandán belüli ooc vitákat / panaszokat / hibákat stb rendezhetnénk egymás között


Egy interiort & széfet a hoodnak kijelölt helyen:
- a nagyobb akciók között itt játszanánk, terveznénk előre
- itt tárolnánk a "banda pénzt" ami közösen megbeszélt időközönként szétosztásra kerülne
- itt tárolnánk a frakciós autókat
(amennyiben van rá lehetőség, az interior elkészítését én magam tenném)


3 darab frakciós kocsit:
- 1db Slamvan(535) sötét lila színben
- 1db Elegant barna színben
- 1db Landstalker sötétkék-barna színben


Csak is kizárólag OOC rádiót, IC beszélgetésekre van a telefon, viszont mint egy csapat fontosnak érzem, hogy ne csak a karaktereink, hanem a gép mögött ülő emberek is kommunikáljanak egymással


Utószó
Köszönöm, hogy végig olvastad. Remélem mindent leírtam amit akartam, amennyiben valami eszembe jutna élnék a változtatás jogával. Az adminokon kívül akinek kérdése van, nyugodtan tegye fel nekem privát üzenetben.
Idézet
No Lackin Gang or No Gang - G Blocc or Get Shot







Nem elérhető Swain Sigur

  • Kölyök tag
  • *
    • Hozzászólások: 122
Válasz #1 Dátum: 2018. február 06. - 22:26:02
Nagyon tetszik támogatlak, csak majd jönnek a következő szövegek amit a TemerosoXI is megkapott:
Ez a ClassRPG
Ez túl RP-s



Nem elérhető adamkaa

  • Újonc
  • *
    • Hozzászólások: 16
Válasz #2 Dátum: 2018. február 06. - 22:31:43
A lap nagyon jó lett ezért támogatlak és remélem nem egy GF 0/24 rabolás banda lesz.

"Sheriff vagyok, és letartóztatom.
Megsértette a törvényt, amit nem én írtam. Lehet, hogy egyet se értek vele, de betartatom.
Mindegy, hogy könyörög, rimánkodik vagy az együttérzésemre játszik, semmivel se tudja meggátolni, hogy börtönbe juttassam, vasrácsok mögé. Ha elszökik, üldözni fogom, ha rám támad, visszavágok, ha rám lő, visszalövök. A törvény szerint nem hunyhatok szemet.
Én vagyok a következmény, a törlesztendő számla, A sors jelvénnyel és pisztollyal. A jelvényem alatt érző szív lapul. Vérzek. Gondolkodok. Szeretek.
És igen, meg is ölhetnek. Habár egyedül vagyok, több ezer hozzám hasonló bajtársam van, akik akár életüket is adják értem. És én értük.
Együtt járőrözünk. Egyenruhások.
Megóvjuk a zsákmányt a ragadozótól, a jókat a rosszaktól. Mi vagyunk a Sheriffség." - End Of Watch


Nem elérhető DayDay

  • Újonc
  • *
    • Hozzászólások: 29
Válasz #3 Dátum: 2018. február 06. - 22:32:55
Köszönöm, igyekeztem:)


Hozzászólás összefûzve : 2018. február 06. - 22:52:27
Szerkesztés:
Idézet
3 darab frakciós kocsit:
- 1db Slamvan(535) sötét lila színben
- 1db Elegant barna színben
- 1db Landstalker sötétkék-barna színben

+ 1db Savanna piros színben

Ezt el is felejtettem, szóval, ha én lennék a sikeres befutó, így teljes a lista



Nem elérhető Ernesztó

  • Teljes tag
  • *
    • Hozzászólások: 306
    • IG név Ernesto Perez
Válasz #4 Dátum: 2018. február 07. - 02:50:11
Amég lehet illegál és legál oldalon fegyvert használni a szerveren addig még csak megpróbálni is értelmetlen ide RP-t hozni.
Bár a Piru ha jól emlékszem tavaly ilyenkor jól vette az akadályokat és meg mutatták hogy tényleg van 100-ból 1
Sok sikert

Lehet,hogy nem vagyok tökéletes de legalább mindig önmagam vagyok.



Nem elérhető Ryan Cortez

  • Kölyök tag
  • *
    • Hozzászólások: 246
  • ORFK- kadét
Válasz #5 Dátum: 2018. február 07. - 09:01:49
Szép pályázat támogatlak%%

Nevek:                                       
                              Ryan Cortez                                    


                       Zárás előtt..

                     Los Santos Police Department rang:4
                     San Andreas Sheriff's Department rang:3
                     Országos Mentőszolgálat rang:3 
                     Katonaság rang:4
                     La Cosa Nostra rang:5
                     Varrios Los Aztecas                                               
                     LvL:20+

                     Nyitás óta..
         
                     La Cosa Nostra rang:2


Nem elérhető doubleog

  • Kezdõ fórumozó
  • *
    • Hozzászólások: 3
Válasz #6 Dátum: 2018. február 09. - 12:00:09
Támogatom, jó pár éve ismerem a srácot, tudja mit csinál.



Nem elérhető John D Zecchin

  • Kölyök tag
  • *
    • Hozzászólások: 182
    • IG név John D Zecchin
Válasz #7 Dátum: 2018. február 09. - 17:38:08
NEM TÁMOGATOM



John D Wayne
LSPD Leader
SWAT Tábornok
Szint 24




[2019.01.15.] TS3 Moderátor by Steven & AdminTeam
[2019.01.15.] ÖrökAdminsegéd by Farder & AdminTeam
[2019.01.31.] Game Admin 1 by AdminTeam
[2019.02.05.] Game Admin 3 by AdminTeam

             


Nem elérhető Swain Sigur

  • Kölyök tag
  • *
    • Hozzászólások: 122
Válasz #8 Dátum: 2018. február 09. - 19:09:59
NEM TÁMOGATOM

Csak mert RP képes ember? Aztán meg nem elit helikopteres m4 es mp5 ös bandát akar? Azért nem támogatod?



Nem elérhető Kiji Gates ®

  • Überkocka
  • *
    • Hozzászólások: 5175
  • VezérEzredes úr
Válasz #9 Dátum: 2018. február 11. - 16:35:30
Kedves Pályázó!

Köszönjük pályázatodat, de sajnos úgy érezzük nem lenne megfelelő támogatottsága a frakciónak a szerveren, így hosszú távon nem lenne életképes.

De sok sikert kívánok legközelebbre, javasolnék egy nem scriptelt frakció megalapítását, amelynek költségét én állom!

Eddigi frakcióim/sikereim:
Önkormányzat (FõLeader)
Los Santos Vagos (FõLeader)
Federal Bureau of Investigation (Leader) 
Yakuza (Leader)
Caesar's Legion/Russian Maffia(FõLeader)
Special Weapons and Tactics (FõLeader)
Nemzeti Adó és Vámhivatal (FõLeader)
Signum Cars ZRT. (Leader)
Sons of Anarchy ((Fõleader))
Class City Autószerelõ Szolgálat (Leader)
Class City Legfelsõbb Bírója

Jelenleg:

ServerController

Class City Mapper Team Vezetője